Mi a1 hakkında..

Bu konuyu okuyanlar

SUBZEROO

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Mi a1 fiyatına göre alınır mi?(telefonu kullanan arkadaşlar +'larını -'lerini söylerse iyi olur )(kullananlar memnun mu?)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Mi a1 fiyatına göre alınır mi?(telefonu kullanan arkadaşlar +'larını -'lerini söylerse iyi olur )(kullananlar memnun mu?)
Snapdragon 625 işlemci platformuyla geliyor. 4GB RAM Ve 64GB ROM var. Tasarım noktasında başarılı buluyor o fiyat segmentine göre. Bence eksisi kamerasında OIS olmaması ve düşük ışık performansının biraz daha iyi olamamasıdır diye düşünüyorum.

SUBZEROO

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Snapdragon 625 işlemci platformuyla geliyor. 4GB RAM Ve 64GB ROM var. Tasarım noktasında başarılı buluyor o fiyat segmentine göre. Bence eksisi kamerasında OIS olmaması ve düşük ışık performansının biraz daha iyi olamamasıdır diye düşünüyorum.
Bu fiyata alabileceğimin en iyisi mi sizce? (Genel işlerimi görsün yeter.sosyal medya , YouTube,ses,oyun, kamera,batarya )(hepsini hemen hemen görse yeter)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Tabiki alırdım.

gomez33

Asistan
Reaksiyon puanı
60
yengemde var abartmak gibi olmasın kasası çok şık duruyor. gündüz çekimlerinde kamerası efsane İphone X le bile kapışabilecek işler yapıyor ama kötü ışıkda ve gece çok berbat çekiyor. Performansıda fazla kurcalamadım ama yağ gibi akıyor telefon.

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Doğru bir seçim bence de üstelik Android One olması da büyük bir artı güncellemeleri herkesten önce alıyor ve Saf Android büyük bir nimet

Son mesajlar