MacBook Air mi Huawei Matebook x mi bide matebook x İ tavsiye eder misiniz

Siz hangisini alırdınız

• MacBook Air

Kullanılan: 1 50.0%
  • HUAWEİ MATEBOOK X

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

Ferhat Can7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar güzel hafif ve kullanışlı bi laptop istiyorum. MacBook Air i iPhone kullandığım için ve Mac OS tan dolayı istiyorum.matebook x ise çok güzel görünüyor. Günlük hayatta kullanıcam ve en fazla cs go oynarım film felan izlicem hangisini tavsiye edersiniz ve matebook x İ nerden temin edebilirim

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Matebook u şuan TR de temin edemezsin.Cs Go oynamak istiyorsan macbook a yönel 2 tercih arasından.Bilgisayarı işletim sistemine göre alacaksan macbook, yok işletim sistemi önemli değil dış görünüş olsun diyosan matebook.

Ferhat Can7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Matebook u şuan TR de temin edemezsin.Cs Go oynamak istiyorsan macbook a yönel 2 tercih arasından.Bilgisayarı işletim sistemine göre alacaksan macbook, yok işletim sistemi önemli değil dış görünüş olsun diyosan matebook.
MacBook airlerinde tasarımı çok güzel teşekkür ederim tavsiyen için

M

Murat Burç

SDN Okuru
Matebook x donanımı ile birlikte direk pro rakibi diye biliyorum ben

Ferhat Can7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Matebook x donanımı ile birlikte direk pro rakibi diye biliyorum ben
Shiftdelete in sitesinde de MacBook Air e rakip yazıyordu
--- Gönderi Güncellendi ---
Matebook X yakın zaman da Türkiye ye gelir mi resmi olarak gönlüm yine air den yana ama çok fazla 3.500

M

Murat Burç

SDN Okuru
Benim başka sitelerde gördüğümde Dr pro rakibi okumuştum yanlış hatırlamıyorsam bir kaç tane kaynakdan araştır bence

Ferhat Can7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Matebook X yak
Benim başka sitelerde gördüğümde Dr pro rakibi okumuştum yanlış hatırlamıyorsam bir kaç tane kaynakdan araştır bence
ya çıktığı günden beri hoşuma gitti özellikleri felan araştırdım incelemelerini izledim hep air e rakip yazıyordu. Ama Türkiye ye ne zaman gelecek yada gelir mi işte. Dediğim şeuler için sen air ı tavsiye eder misin
--- Gönderi Güncellendi ---
Matebook X yak
ya çıktığı günden beri hoşuma gitti özellikleri felan araştırdım incelemelerini izledim hep air e rakip yazıyordu. Ama Türkiye ye ne zaman gelecek yada gelir mi işte. Dediğim şeuler için sen air ı tavsiye eder misin

Son mesajlar