LoL Rp ve Steam Cüzdan Kodu Kazandıran Uygulama - Bivu

Bu konuyu okuyanlar

Tefega

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, sizlere nasıl bedavaya league of legends riot points ve steam cüzdan kodu kazanabileceğinizi anlatacağım.

Anlatacağım yöntem bir android telefon uygulaması. Play marketten bivu diye aratıp bulabilirsiniz. Bivu - Ödüller Kazanın - Google Play'de Android Uygulamaları Bu adresten de telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Şimdi uygulama şu şekilde çalışıyor, sizlere teklifler veriyor genellikle uygulama yükleme görevleri oluyor görevleri yaptığınızda sizin hesabınıza puan yükleniyor. Bu puanları biriktirip ödüller alabiliyorsunuz. Şuanda ödül olarak bedava lol rp ve steam cüzdan kodları var ilerde bu seçenekler artar mı bilmiyorum.

Birde referans olayı var, referans olduğunuz her kişi için o ve siz 100 puan kazanıyorsunuz. Bu daha fazla kazandırıyor yani 15 kişi referans bulursanız direk bedavaya 840 rp alabilirsiniz. Referans kodunuzu uygulamanın içinden paylaş sayfasından bulabilirsiniz bunu arkadaşlarınıza gönderin. Uygulamayı ilk açan kişilere referans kodu var mı diye soruyor eğer sizin kodunuzu girerse ikinizde 100 puan kazanırsınız.

Benim referans kodum f9a6760a bunu girerseniz ikimizde 100 puan kazanırız.

Son mesajlar