Live messenger 8.5 sorunları

Bu konuyu okuyanlar

xxx3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar sıtemıze bomba gıbı dusen haberden sonra bende live messenger 8.5 ındırdım ama bır sorunum var mesenger de oturum actıgımda masa ustune uc tane txt formatında yazı cıkıyor sanırım benım mesenger gecmısım var ayarlardan messenger gecmısımı otomatık sakla seceneyını kaldırdım ama sorun halen devam edıyor ne yapa bılırım herkeze şimdiden teşekkürler :( :(

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Kaldırıp tekrar yüklemeyi denedin mi ::)

xxx3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet
denedım
ama aynı

Downsat

Profesör
Reaksiyon puanı
64
Çok ilginç... Bilgisayardan anlayan bir arkadaşın var mı? Sana yakın oturan birisi. Onla biraz kurcalayın. İlk defa böyle bir sorun görüyorum.

Acaba neden? ???

xxx3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
beyler hepınıze tesekkurler sagolun

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Acith dedi ki:
Birincisi o dosyaların ismi ne?
İkincisi Messenger Live 8.5 daha çıkmadı. Ortada dolaşanlar gerçek 8.5 değiller. Sadece altyapısı 8.1 olan ama sadece ekleti paketi ile 8.5 olan bişey. Zaten heryer beta yazmış. Ama bu verilenler kulanım açısında hiçde olumlu değil. Bence çıkmasını bekleyin. Kendi orjinal sitesi vermeye başlar ise oradan indirin de kullanın.

Zaten microsoft linkleri ile betayı download ediiyoruz...

plus ya da discovery gibi bi yazılım kullanıyorsan onun da ayarlarını bak. ileti geçmişini onlar da kaydedebilir.

snra

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Sanıyorum ki bahsettiğin dosyalar bağlantı günlükleri. WLM seçeneklerinden Bağlantı > Gelişmiş Ayarlar altında Bağlantı Günlüğü'nün işaretini kaldırırsan düzelecektir. Şöyle ki:

Acith dedi ki:
Ortada dolaşanlar gerçek 8.5 değiller. Sadece altyapısı 8.1 olan ama sadece ekleti paketi ile 8.5 olan bişey. Zaten heryer beta yazmış. Ama bu verilenler kulanım açısında hiçde olumlu değil. Bence çıkmasını bekleyin. Kendi orjinal sitesi vermeye başlar ise oradan indirin de kullanın.
31 Mayıs tarihli haber
http://shiftdelete.net/site/content/view/1567/1/

Efe Zoroğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Kurulum tamamlandıktan sonra Windows Live Messenger'ı kapatıp "msgslang.8.5.1235.0517.dll" dosyasını Program Files dizini altındaki "Windows Live\Messenger" klasörü altına kopyalamanız ve çıkan uyarıya evet yanıtı vermeniz yeterli. :)

snra

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Wolf-sdn dedi ki:
Kurulum tamamlandıktan sonra Windows Live Messenger'ı kapatıp "msgslang.8.5.1235.0517.dll" dosyasını Program Files dizini altındaki "Windows Live\Messenger" klasörü altına kopyalamanız ve çıkan uyarıya evet yanıtı vermeniz yeterli. :)

Yanlış yere yazdın galiba. ??? Onu sormamış ki :)

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Yaa benmi yanlış anladım yoksa bu arkadaş Araçlar>Seçenekler>İletiler
Bölümündeki DEĞİŞTİR Button uyla ayarlanan bölümden mi bahsediyo
Bende öle 3 tane saçma .txt dosyası çıkıyo(bi işe yarıyolardır tabi:D) Belgelerim de Alınan dosyalarım bölümünde yaşıyolar,ama ondan kaynaklandığına emin deilim :)
Benimde bi sorunum var,Dil dosyası kendiliğinden değişiyo(MSN kendi kendine yeniden kuruluyo)

isa461

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar msn 8.5'in türkçe sürümünü sağlıklı bir şekilde shihf delete'den indiren varmı. kırık link çıkıyo
yardımcı olurmusunuz

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
isa461 dedi ki:
arkadaşlar msn 8.5'in türkçe sürümünü sağlıklı bir şekilde shihf delete'den indiren varmı. kırık]
Ben daha dün indirdim link sağlamdı.İstersen yeniden dene..Bu arada 8,5 beta harika olmuş 8,1i sevmemiştim 7,5 kullanıyodum 8,5i yükledim harika ve çok hızlı bağlanıyor..

Son mesajlar