LG G6 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

F1kan

Profesör
Y

oo lg sevdamda var benim ben lg gerçekten çok seviyorum g3'ten memnun kaldım.Ama istediğim telefonu yapmıyorlar artık:D
Abartmıyorum bak :D Bizim bi arkadaş var kışın klima yerine g3 te asphalt 8 oynuyorum kanka telefon yanıyor diyordu :D Harbidende öyle telefon çok fena ısınıyor fakat zamanının gğzel telefonuydu ama lg 2k da diretince işlemci bir süre sonra abi gözünü dur demeye başlıyordu :D

--- Gönderi Güncellendi ---
Abartmıyorum bak :D Bizim bi arkadaş var kışın klima yerine g3 te asphalt 8 oynuyorum kanka telefon yanıyor diyordu :D Harbidende öyle telefon çok fena ısınıyor fakat zamanının gğzel telefonuydu ama lg 2k da diretince işlemci bir süre sonra abi gözünü dur demeye başlıyordu :D
Aynen fena ısınıyor telefon hala taş gibi babam kullanıyor :D ama baya kasıyor

F1kan

Profesör

Ya bak ben sana bişey söyleyim mi. 7 yıl öncesinde saf android kullanan hiç kimse kolay kolay işletim sistemideğiştirmez. Herifler öyle optimize etmişlerdiki nexuslara işletim sistemini telefon ateş ediyordu ya. Bak ben iphone 4 almıştım yıllar önce çıkar çıkmaz aldım hatta. Ama olmadı yapamadım bir türlü sevemedim onu. Gittim Samsung Galaxy Nexus aldım. Yahu bir telefon bu kadar mı bana göre olur arkadas dedim. 7 yıl boyunca o telefonu değiştirme ihtiyacı duymadım. En sonundada artık ben bunu emekliye ayırayım dedim ama telefonda Dead trager 2 oynuyordum 7 8 ay önce kasmadan hemde :D İp 4 dü de satmadım duruyor hala çekmecemde. Ama ne yalan söyleyim android oldu. Harbi harbi oldu. Yani hem çok daha ucuz hemde gereksiz masraf yapmıyorsun. Yahu ben gidip niye paramı çar çur ediyim. 1600 e g5 almışım hayvan gibi memnunum :D Benim çoğu arkadasım özellikle 6s ve ip 7 kullananlar telefonumun kamerasına hasta. Bende s7 nin kamerasına hastayım orası ayrı tabi :D Ama bu Apple milleti sömürüyor be hocam oraya baya uyuzum. Parası olan gitsin alsında adamlar 2 3 yıl borcunu ödüyor sırf hava atmak için ona ayarım :D

Ya bak ben sana bişey söyleyim mi. 7 yıl öncesinde saf android kullanan hiç kimse kolay kolay işletim sistemideğiştirmez. Herifler öyle optimize etmişlerdiki nexuslara işletim sistemini telefon ateş ediyordu ya. Bak ben iphone 4 almıştım yıllar önce çıkar çıkmaz aldım hatta. Ama olmadı yapamadım bir türlü sevemedim onu. Gittim Samsung Galaxy Nexus aldım. Yahu bir telefon bu kadar mı bana göre olur arkadas dedim. 7 yıl boyunca o telefonu değiştirme ihtiyacı duymadım. En sonundada artık ben bunu emekliye ayırayım dedim ama telefonda Dead trager 2 oynuyordum 7 8 ay önce kasmadan hemde :D İp 4 dü de satmadım duruyor hala çekmecemde. Ama ne yalan söyleyim android oldu. Harbi harbi oldu. Yani hem çok daha ucuz hemde gereksiz masraf yapmıyorsun. Yahu ben gidip niye paramı çar çur ediyim. 1600 e g5 almışım hayvan gibi memnunum :D Benim çoğu arkadasım özellikle 6s ve ip 7 kullananlar telefonumun kamerasına hasta. Bende s7 nin kamerasına hastayım orası ayrı tabi :D Ama bu Apple milleti sömürüyor be hocam oraya baya uyuzum. Parası olan gitsin alsında adamlar 2 3 yıl borcunu ödüyor sırf hava atmak için ona ayarım :D
Aynen hocam bende saf android kullandım galaxy ace ile 11 yıl Samsung kullandım sonra sony kullandım.Nokia kullandım.Lg kullandım.Ama bencede apple daha iyi :D her tarafına hasta oldu bu arada taksitle değil peşin aldım :DTaksitle alan konusundada haklısın birde 800 TL fazla ödüyorlar:D

Son düzenleme:
LG harbiden de sen adam olmazsın. snapdragon 821'le samsung ya da apple rakip olamazsınn. Gorilla Glass 3 nedir? ön yüz 3 arka yüz 5. saçmalık..

Tüm lg serilerinde ghost screen ve panelden ışık sızması var.lg servislere talimat vermişler kusur. Veya hata olarak kabul edilmiyor servis dahi açmıyorlar bırakın değişimi tamir dahi ettiremedim sizde mağdur olmayın isterseniz şikayet var sitesine gidin mağdurlar ordusunu görün bu markanın ardında garanti yok haberiniz ola.

Karşılaştırma gördüm bir tane V20nin kamerası daha iyiydi.
Ayrıca ekran kasa oranıda abartılıyor yüzde 78 ekran kasa oranına sahip
Reklamla dalga geçtiği note serisinin yanan üyesi note 7nin ekran kasa oranı yüzde 78di
Note 5 yüzde 76
S7 edge yüzde 76
S7 mi almalıyım yoksa LG G6 mı
G6 2500 LİRAYA KADAR İNDİ

2500e vatan gece indiriminden hepsi buradan 2700e S7 Edge bulursun
S7 Edge al
Aynen abi ozaman ya s7 edge ya da s7 alırım
Aynen abi ozaman ya s7 edge ya da s7 alırım
hepsi burada'da 2700 lira
2500e vatan gece indiriminden hepsi buradan 2700e S7 Edge bulursun
S7 Edge al
Abi vatan gece indiriminde 2500 liramı???

Arkadaşlar merhaba. Lg g6 tr bootloader kilitini acma yontemini bislen varmi? Ya da tr deki cihazlara izin veriliyormu. Bilginiz varmi

lgsever

Profesör
Vay bee dönüp baktımda hayatımın yorumu gerçekten ...
One plus 5 veya mate 9 al bence
Yav bence herkes lg g6 yı gömüyor ancak bende içten içe seviyorum tamam diğer amiral gemilerinden kötü olabilir kamerası fakat genele alınca güzel bir kameraya sahip ayrıca donanım resmen s7 ile aynı ben zaten ön kamerayı kullanmiyorum (evet tipsizim) onun için lgnin benim alıştığım arayüzü ve g6 da hissetdiğim saglamliķ konusunda benim secimim (s7 ile karsilastirildiginda)g6 dan yana hem fiyat konusundada 2100 e bulunabiliyor ben sirf daha yeni fazla guncelleme alacak diye g6 yi secerdim.

Mesele LG g6 nın diğer rakiplerden kötü olmasi değil V20 fen kötü olması. Düşün amiral geminin yan serinden kötü olmasi. LG V20 bence en güzel çift kameraya sahip telefon. Ama lg g6 mi6 kadar bile iyi degil

lgsever

Profesör
Mesele LG g6 nın diğer rakiplerden kötü olmasi değil V20 fen kötü olması. Düşün amiral geminin yan serinden kötü olmasi. LG V20 bence en güzel çift kameraya sahip telefon. Ama lg g6 mi6 kadar bile iyi degil
Doğru ancak mi 6 yi ne kadar temiz kullanirsan kullan tas catlasin 2,5 sene sonra bir sikintisi cikmasin bende neyim adam sd 835 li 6gb ramli telefonu 1300 e satiyor yani normalde uretimi filan o kadar olmasi gerek .

stat counter