LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

beyler şu anda size uzaydan yazıyorum çünkü bu telefon dünya standartlarına göre biraz fazla :)

Bataryası ve ekran ı bana zayıf geldi. Herkesin düşüncesi farklıdır tabiki.

Kadima

Rektör
Konuyu sabite aldım. bu telefonu bende kullanmak istiyorum ama bakalım hayırlısı :)

Koca Adam

Profesör
Şu an en iyi ekrana sahip cihaz G2 pil olarak da kullandıkları teknoloji iyi görünüyor...

Androidi sevmem ama alıcak olsam kesinlikle g2 ya da htc one alırdım

NikO ASMU

Profesör
Şu ankı En sevdiğim 2 cihaz biri note 3 ve G2... G2 nin en sevdiğim yanı misafir modu ve ses kalitesi. Ayrıca ekranı, dizaynı super

T800

Profesör
Eğer android'li bir telefon alacak olsaydım bu kesinlikle G2 olurdu :thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şu an kamerası olsun işemcisi olsun en iyi telefon ama hafızasının genişletilmemesi kotu olmus yine de note 3 veya s4 yerine bunu tercih ederim (bende almayı dsusunuyorum)

Daha ne takılsın Laptop bataryası filan mı istiyorsun ki? En güçlü bataryalardan birisi bu

Laptop bataryası değil tabiki, orada o şekilde batarya yazıyor ama maalesef ki o güçlü performansı vermiyor.. yani yazıldığı gibi değil realde Lg.

s4 ten kesinlikle zayıf değil ekranı az önce test ettim ekranı büyüledi beni

haftaya yeni telefon alıcam

Htc one alıcaktım ama bu telefon aklımı çok karıştırıyor. One haftaya 1899 olucak teknosada lg g2 32 gb da 1799. karar vermek çok zor.

LG , G2 gerçekten bu sefer normal standartların üstüne cıkmıs , note 3 diyenler var note 3 bir phonetablettir yani LG G2 ile karşılaştırılamaz , LG G2 , S4 , Z1 , Z gibi cihazlarla karşılaştırılır vede yener :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Konuyu sabite aldım. bu telefonu bende kullanmak istiyorum ama bakalım hayırlısı :)
teşekkürler bu arada :)

Laptop bataryası değil tabiki, orada o şekilde batarya yazıyor ama maalesef ki o güçlü performansı vermiyor.. yani yazıldığı gibi değil realde Lg.
Nerden biliyorsun acaba gerçekten çok merak ettim,gerçekten kullandında mı konuşuyorsun ?
Bir kere Lg G2 şuan dünyadaki en iyi cihaz(akıllı telefon olarak).

- - - Mesaj Güncellendi - - -

s4 ten kesinlikle zayıf değil ekranı az önce test ettim ekranı büyüledi beni

haftaya yeni telefon alıcam

Htc one alıcaktım ama bu telefon aklımı çok karıştırıyor. One haftaya 1899 olucak teknosada lg g2 32 gb da 1799. karar vermek çok zor.
Lg G2 almanı tavsiye ederim.Htc One kolay ısınabilen ve şarjıda pekde dayanmayan bir telefon.Üstelik Lg G2 genel olarak herşeyiyle Htc One'dan daha iyi.Fiyat olarak bile.

Nereden biliyorsun LG kullanıcısı olarak biliyorum. He G2 Test ettim mi henüz değil.. Lakin yakında testini de yaparım

ben şahsen G2 yi note 3 ten daha çok sevdim ha note 3 ün performansı daha yüksek olabilir ama g2 deki o duruş o asaleti note 3 te ben göremiyorum. lütfen beni yanlış anlamayın bu benim şahsi görüşüm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
McKolpa arkadas, senin niyetin belli Samsung reklamı yapmak. ya bu telefon samsung'u 10'a boler!