Lenovo g570 Laptop'a Windows 10 Kurdum.

Bu konuyu okuyanlar

sputnik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

Bilgisayarımda Sıkıntısız Windows 7, 8 ve 8.1 kullanmaktayım.

Windows 10 Preview yukledigimde ilk önce aciliyor. Güzelcene kullanıyorum fakat reset yada kapatıp daha sonra tekrar açtığımda mavi ekranla karşılaşıyorum. Ekran kartından dolayı Bilgisayar birdaha açılmıyor.

Bu gibi sıkıntı yaşayıp, atlatan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

C4shFL0w

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam aynı bilgisayarı kullanıyorum. O sorun genelde Intel ile Ati'nin uyuşmazlığından kaynaklanıyor. Güvenli modda açıp bilgisayarı driverleri silmen gerekir. Intelin ve Atinin son sürüm driverlerini edinip kurmayı dene.. Bir de lenovo g570 e win10 driveri çıkaracaklarını zannetmiyorum.. Windows 8 için bios güncellemesi dahi yapmadılar..

revolutioni

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Hocam aynı bilgisayarı kullanıyorum. O sorun genelde Intel ile Ati'nin uyuşmazlığından kaynaklanıyor. Güvenli modda açıp bilgisayarı driverleri silmen gerekir. Intelin ve Atinin son sürüm driverlerini edinip kurmayı dene.. Bir de lenovo g570 e win10 driveri çıkaracaklarını zannetmiyorum.. Windows 8 için bios güncellemesi dahi yapmadılar..
Lenovo G570 kullanıyorum windows 10 içinde driver'lar var

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
Merhabalar,

Bilgisayarımda Sıkıntısız Windows 7, 8 ve 8.1 kullanmaktayım.

Windows 10 Preview yukledigimde ilk önce aciliyor. Güzelcene kullanıyorum fakat reset yada kapatıp daha sonra tekrar açtığımda mavi ekranla karşılaşıyorum. Ekran kartından dolayı Bilgisayar birdaha açılmıyor.

Bu gibi sıkıntı yaşayıp, atlatan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.
UEFI kurdunuz mu? Bende V570c kullanıyorum.

Son mesajlar