Laptopta ısı sorunu YARDIM !!!

Bu konuyu okuyanlar

arnuwanda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar acer aspire 5030 dizisüstü bilgisayarımda ısınma problemi var ne bir oyun ne bir programı uzun süreli çalıştıramıyorum kendi kendini kapatıveriyo ... tekinik servisine götürdüğümde birsey yapmayıp format atmakla kaldılar ve 30 YTL aldılar ... sizinde başınıza geliyor ve nasıl başa çıkıyorsunuz benimle paylaşırsanız sevinirim TEŞEKKÜRLER

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Fanından kaynaklanan bir sorun olabilir. O götürdüğün teknik servis laptopa sistem atana kadar fanı kontrol edip değiştirseydi daha az zaman harcamış ve sorunu çözmüş olabilirdi. ;)

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Verdiğin Paranın hakkını al, götür İncelesinler. Ayrıca Laptoplara Format atmakta ne var ki? Recovery DvD si yokmu Sende?

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Fanlarının değişmesi gerekebilir,tabi anakartında da sorun oluşmuş olabilir. Sıcaklıgı ölçüm programları ile test yapabilirsin..Son olarak sana cooler pad öneririm.

atacalipso

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar size bir önerim var. Hiç monster markasını duydunuz mu. Monster laptop alıyorsunuz 2 yıl kesintisiz destek ve adamlar ilk 15 gün çalıştıramadığın program oyun ne varsa geri alıyor, ölü pixel varsa sorgusuz değiştiriyor. Makinemden memnunum.

Ayrıca pcmaster doğru dedi, bedava almadın garantisi varken hemen yolla incelensin...

maximuse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım bende MSI M635 var ve aynı dertten muzdariptim.Tabi bu bi kaç ay önceye kadar sonra teknik servise götürdüm ,fanını temizlediler ve şu an rahat çalıştırıyorum.Ayriyetten Notebook Hardware Control diye bir program program kullanıyorum oradan Dynamic switch i ayarlarsanız.Isı sorunu biraz daha azalabilir.

arnuwanda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar