Kargo şirketleri para öder mi?

Bu konuyu okuyanlar

InsaneHercules

Asistan
Reaksiyon puanı
13
80₺ye ınstagram'dan ayakkabı siparişi vermiştim. Ama ayakkabı istediğim gibi gelmedi ve ben eve gelen kargoya toplam 80₺ para verdim. Şimdi ben kargo şirketine gitsem eve gelen kargoya verdiğim parayı geri veriler mi ?

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
İade başvurusu yapıp satıcıdan alırsınız kargo ilgilenmez

InsaneHercules

Asistan
Reaksiyon puanı
13
İade başvurusu yapıp satıcıdan alırsınız kargo ilgilenmez
Ama bu ürünü ınstagram'dan aldım. Normal bir internet sitesinden değil ki. İnternet sitesi olsa neyse iade edilir para. Ama bunu ben aldım aldığım şey dahil kargo şirketine 80₺ para ödedim

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Ama bu ürünü ınstagram'dan aldım. Normal bir internet sitesinden değil ki. İnternet sitesi olsa neyse iade edilir para. Ama bunu ben aldım aldığım şey dahil kargo şirketine 80₺ para ödedim
Mesaj atın dm den dönerlerse dönmezlerse umudu kesin

lebib

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Kargo şirketinin ne günahı var onlar malzemeyi size teslim etmişler. Eğer ki teslimat sırasında malzemenize bir zarar gelmişse o zaman kargo şirketinin sorunu olur

cacar54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
aldığınız yere mesaj atın dönüş yapacaklardır.bende aldım büyük geldi, aradım gönderin dediler,gönderdim,değişim yaparak tekrar gönderdiler.
kargo şirketleri sonuç olarak size hizmet vermiş.sizim probleminiz kargo şirketi ile değil,satın alma yaptığınız firma ile

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Suç İnstagramdan alış veriş yapanda.

Reaksiyon puanı
4,372
80₺ye ınstagram'dan ayakkabı siparişi vermiştim. Ama ayakkabı istediğim gibi gelmedi ve ben eve gelen kargoya toplam 80₺ para verdim. Şimdi ben kargo şirketine gitsem eve gelen kargoya verdiğim parayı geri veriler mi ?

Hayır verdiğiniz ücreti alamazsınız kargo dan, Gönderici firma ile görüşmeniz gerekiyor.
Kargoyu gönderen firmaya mazeretinizi bildirin, Firma ne yapılması gerektiğini açıklayacaktır size.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
sipariş geçtiğiniz yer ile çözeceksiniz durumu.
kargoyu almışsınız paralarını almışlar. iade vs. söz konusu olamaz.
güvenilir olmayan satıcılardan bir şey satın almayın.