Kafayı Yemek Üzereyim..

Bu konuyu okuyanlar

titania1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar hepinize hayırlı forumlar öncelikle.. Sorularıma ve derdime bir çare arıyorum.. Serüvenime şöyle başlayayım..
1.5 sene önce yeni bir eve taşındım yeni yapılan bir apartmandı. Altyapı daha yeni geldi. Fiber denildi adsl geldi. Türk Telekom sağolsun.. Tarifem (GÜYA) 16mbit ama ben evde 2mbit veya daha azını alıyorum. Aynı anda 2 telefondan video izlemek çıldırtıcı derecede zor oluyor. Pc de internette sörf yapmak hayal oluyor nerdeyse. Online oyun desen ping havalarda uçuyor.. modeme sürekli gün aşırı reset atmam gerekiyor nerdeyse..Şimdi demem o ki.. daha 20günlük türk telekom kullanıcısı sayılırım. Bu alt yapı ile daha hızlı internet alabileceğim internet sağlayıcıları var ise görüşlerinizi almak isterim.

atknyrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Türk telekomu arayıp şikayetlerini dile getir. İnternet download hızını ve upload hızını yükselttir belirli bi ücret alırlar ama yapılcak başka birşey yok bu konuda. Diğer ağ satan firmaların çoğunun alt yapısıda türk telekomdan aldıkları için bir fark yok. UNUTMADAN ekliyim alternatif olarak eve WINN alabilirsin ayrıca onun modemli şekilde satılanları var Turkcell bayilerinde onu bi dene pişman olmazsın 16 mgbit'a kadar seçenekler var.

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Geç SuperOnline'a bence. Alt yapı aynı ama kesinlikle hizmet farkı var.SuperOnline'ın fiber internetine geçersen iyice rahatlarsın çünkü fiber alt yapısı Turkcell'e ait :)

atknyrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Geç SuperOnline'a bence. Alt yapı aynı ama kesinlikle hizmet farkı var.SuperOnline'ın fiber internetine geçersen iyice rahatlarsın çünkü fiber alt yapısı Turkcell'e ait :)
SuperOnline’a alt yapı gerekiyor onu nasıl yapacak :)

titania1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fiber altyapı henüz yok. Adsl i getirtene kadar bile göbeğim çatladı. Hem zorla internet getirtiyoruz hemde para veriyoruz üzerine :D müşteri hizmetleriyle görüştüm arıza kaydı açtılar.........

atknyrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Fiber altyapı henüz yok. Adsl i getirtene kadar bile göbeğim çatladı. Hem zorla internet getirtiyoruz hemde para veriyoruz üzerine :D müşteri hizmetleriyle görüştüm arıza kaydı açtılar.........
Arıza kaydını boşver yol yakınken sözleşmeyi fesh et. Git Turkcele danış ben bundan 4 sene önce Wınn aldım hiç pişman etmedi 8 mgbitse 8 alıyordum cayır cayır sadece kotası sıkıntı çabuk doluyor :)

titania1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arıza kaydını boşver yol yakınken sözleşmeyi fesh et. Git Turkcele danış ben bundan 4 sene önce Wınn aldım hiç pişman etmedi 8 mgbitse 8 alıyordum cayır cayır sadece kotası sıkıntı çabuk doluyor :)
Hoş güzel ama kota sıkıntı işte. Cs go,diziler,2 tane telefon ( eşim instagramdan çıkmaz ) 1 ipad.. e film indirmesi vs.. onlar daha pahalıya gelicek bana..

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
14 gün içinde hiçbir şey beyan etmeden sözleşmeyi fesh etme hakkın var. Ceza v.s kesemezler

titania1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
14 gün içinde hiçbir şey beyan etmeden sözleşmeyi fesh etme hakkın var. Ceza v.s kesemezler
Bu sefer başka firmayla uğraşmak zorunda kalıcam.. yapıcı olmak istiyorum bende çok kızarım böyle adaletsizliklere. Yatıştırmaya çalışıyorum kendimi.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Turknet'e geçiş yap Boşver Superonline nı

atknyrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu sefer başka firmayla uğraşmak zorunda kalıcam.. yapıcı olmak istiyorum bende çok kızarım böyle adaletsizliklere. Yatıştırmaya çalışıyorum kendimi.
Allah sabır versin bu internet konusunda bende çok sıkıntılar çektim. Müşteriye ilgi konusunda hiçbir firma iyi değil hepsi boş arıza kaydı alır üstüne düş kesinlikle sürekli ara boz huzurlarını :)

titania1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Allah sabır versin bu internet konusunda bende çok sıkıntılar çektim. Müşteriye ilgi konusunda hiçbir firma iyi değil hepsi boş arıza kaydı alır üstüne düş kesinlikle sürekli ara boz huzurlarını :)
Üzerine düşmem mi ya.. ceo’ya varana kadar yazıyorum sürekli

Son mesajlar