İşte Google'ın yeni Android'i

Bu konuyu okuyanlar

kuntakinte

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Google’ın Android yazılımının en son versiyonu Ice Cream Sandwich buzdolabından erken çıktı.

esh_6553.jpg

Google'ın akıllı telefonlar için ürettiği Android yazılımının en son versiyonu Ice Cream Sandwich (dondurma sandviç) buzdolabından biraz erken çıktı. İnternet teknolohi blogları Android Police RootzWiki, mavimsi bir temaya sahip olan yeni yazılımıj ilk görüntülerini yayımladı. Ginderbread UI yazılımına benzerlik gösterse de, Dondurma Sandviç'in ekranında geleneksel üç simge yerine dört simgesi bulunuyor.
GENİŞ ÇEKİM ÖZELLİĞİ

Dondurma Sandviç'teki değişimlerin ılımlı olduğu göze çarparken, fonksiyon olarak Android Honeycomb'dan farklı olmadığı düşünülüyor. Kamera özelliğinin geniş çekim özelliği taşıyacağı belirtilen dondurma sandviç'in ayrıca yeni bir Gmail uygulaması taşıması bekleniyor.

kaynak

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
beni tahminim iki tane android ice cream sürümü olacak temelde aynı anca kernel kodları farklı olacak kernel 2.6.XX gibi kodu taşıyanlar girş ve orta düzey işlemciler için gelecek kernel 3.X olan sürm ise çift ve çoklu çekirdek kullanımı için dizayn edilecek.

böyle bişiyin olması durumda piyasadaki bi çok cihaz bu güncellemeyi alıp sürüm karmaşasının önüne geçilmiş olacak marketteki uygulama uyumluluğuda e optimum düzeye çekilmiş olacak.

tabiki bu benim tahminim ama olması muhtemel görünüyo

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
beni tahminim iki tane android ice cream sürümü olacak temelde aynı anca kernel kodları farklı olacak kernel 2.6.XX gibi kodu taşıyanlar girş ve orta düzey işlemciler için gelecek kernel 3.X olan sürm ise çift ve çoklu çekirdek kullanımı için dizayn edilecek.

böyle bişiyin olması durumda piyasadaki bi çok cihaz bu güncellemeyi alıp sürüm karmaşasının önüne geçilmiş olacak marketteki uygulama uyumluluğuda e optimum düzeye çekilmiş olacak.

tabiki bu benim tahminim ama olması muhtemel görünüyo
İnşallah böyle olur. 2,3,4 den 2,6 zıplarız :D

mgazi

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Biz daha 2.3 ü göremedik. Lg kandırdı bizi!

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
[MENTION=12928]mgazi[/MENTION] valla ben de tam onu demeye hazirlaniyodum :))) biz daha 2.3 ü göremedik millet elinde 2.6 tutuyo :))