iPhone'nu Servise Vermeden Önce

hasantopuz.9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pazartesi günü telefonu kozmetik problemi yüzünden Apple Stora götüreceğim.

Cihazı sıfırlamaya gerek var mı yeni cihaz vereceklerinide sanmıyorum birde belgenizi falan getirin dediler TC kimlik cüzdanı mı acaba ?

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Fatura istemişlerdir, eğer ayaküstü halledilecek problem değilse şak diye değiştiriyorlar telefonu. Kozmetik derken anlamadım sorunu

hasantopuz.9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fatura istemişlerdir, eğer ayaküstü halledilecek problem değilse şak diye değiştiriyorlar telefonu. Kozmetik derken anlamadım sorunu
Kasada oluşan problemler varda fatura istemeyeceklerini söylediler kimlik olabilir herhalde

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
Telefonunuzu yedekleyin ama sıfırlamayın ekran koruyucu varsa sökmeyin eğer sıfırlama çya ihtiyaç varsa orda sıfırlarlar zaten siz her ihtimale karşı yediğinizi alın sadece

hasantopuz.9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonunuzu yedekleyin ama sıfırlamayın ekran koruyucu varsa sökmeyin eğer sıfırlama çya ihtiyaç varsa orda sıfırlarlar zaten siz her ihtimale karşı yediğinizi alın sadece
Anladım hocam sadece İPhone'umu Bul'u mu kapatacağım ?

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
Ona gerek yok telefonunuzun yediğini alın eğer size tavsiyem fotoğrafları videoları bilgisayara atın icould yediği almadan çünkğ bazen fotoşar yer kaplıyor rehber yedeklenmşyor gibi sorunlar olabiliyor sonra fotoğraf videolar bilgisayara attıktan sonra icouldan yedeğini alın

hasantopuz.9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ona gerek yok telefonunuzun yediğini alın eğer size tavsiyem fotoğrafları videoları bilgisayara atın icould yediği almadan çünkğ bazen fotoşar yer kaplıyor rehber yedeklenmşyor gibi sorunlar olabiliyor sonra fotoğraf videolar bilgisayara attıktan sonra icouldan yedeğini alın
Peki kimlik istiyorlar mı ?

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
Fatura istiyorlar ama kimlik istediklerine hiç rast gelmedim istemeseler bile yanınızda bulunmasında fayda var.

hasantopuz.9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yurtdışından aldım iPhone'u faturası yok zaten tek telefonu getirin yeter demişlerdi

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
O zaman ilk ağızdan duyduğunuz için sadece telefonu götürmeniz yeterlş olucaktır.

hasantopuz.9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
image.png

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Eskisinin sıkıntısı giderilene kadar yeni bir telefon veriyorlar diye duydum.o_O

neymar_fato

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
bir çok arkadaşım iphone nuna garantisi bitmeden hiçibişi yokken ufak zararlar verip garantiden yenisi alıyor

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Sorun Apple kaynaklı ise sıfır telefon verme ihitmalleri çok yüksek, sen telefonu vermeden önce telefonu bilgisayara bağlayıp bilgisayardaki iTunes uygulamasından telefonu bu bilgisayara yedekle diyebilirsin, alternatif olarak telefonun ayarlar bölümünden iCloud'a da yedekleme yapabilirsin.
(nolur nolmaz sen yap ta sıfır telefon gelirse kişilerin oyunların fotoların mesajların vb. gitmesin)
Evrak konusuna gelecek olursakta telefonu aldığında sana verilen fatura yeterli olur. Olmasa bile onlar bulur.