Garantili İphone 6S Plus Ekran Değişimi Ücreti

Bu konuyu okuyanlar

Raufdeveci98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
IMG_4679.PNG
Merhabalar Iphone 6s plus cihazım var garantisi devam ediyor fakat ekranı düşürmem sonucu çatladı dokunmatiği çalışıyor görüntüde sıkıntı yok apple store'de ekran değişimi yapsam ne kadara patlar bana apple sitesinde servis fiyatlandırması var fakat ek te göründüğü gibi ekran onarımı 609 tl yazıyor garanti kapsamı dışında 1699 tl diye bir ibare var ben hangi ücreti ödemek zorunda kalırım

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Garantili ise 600 tabiki işin aslı siz müşteri hizmetlerini arayınız. Başkasınada yaptırmayın garanti dışı olur. Şu telefona gerçekten çok dikkat edilmesi lazım bende iphone kullanıyorum damperli ekran ve kılıf çıkardım telefon 2 ayda perte çıktı.

Raufdeveci98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Garantili ise 600 tabiki işin aslı siz müşteri hizmetlerini arayınız. Başkasınada yaptırmayın garanti dışı olur. Şu telefona gerçekten çok dikkat edilmesi lazım bende iphone kullanıyorum damperli ekran ve kılıf çıkardım telefon 2 ayda perte çıktı.
Teşekkürler ☺️ Peki cihaz değişim için ne kadar ücret alıyorlar bi bilginiz var mı

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Teşekkürler [emoji5] Peki cihaz değişim için ne kadar ücret alıyorlar bi bilginiz var mı

Şimdi şöyle cihazda kronik sorun var ise sendekini alıp yenisini veriyor. Eğer sizden kaynaklanan bir şeyse geçerli değil mesela benim ekranda çıt çıt sesler vardı kronik olduğunu öğrendim ekranda içe göçüyordu yenisini verdiler.

Raufdeveci98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Şimdi şöyle cihazda kronik sorun var ise sendekini alıp yenisini veriyor. Eğer sizden kaynaklanan bir şeyse geçerli değil mesela benim ekranda çıt çıt sesler vardı kronik olduğunu öğrendim ekranda içe göçüyordu yenisini verdiler.
Teşekkür ederim

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Ne demek biraz bilgilendiyseniz. Ama dediğim gibi ben yurtdışında yaşıyorum siz müşteri hizmetlerini arayınız ülkeler arası mutlaka farklılar vardır.