Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Note8 kullandim yeni sattim hatta x aldim sadece tek bir seye kizarak güncelleme gelmiyor. Bu sorunu cozmedikleri muddetcede ben kisisel olarak almam oreo guncellemesi bile yeni geldi agustosta cikti oreo dusunmek lazim yoksa telefon guzeldi ama yazilim guncellemesi guvenlik guncellemeleri malesef aylarca bekletiyor.
Ben bunun sebebini şuna bağlıyorum samsung her model için güncellemeleri optimize ediyor yani note serisi ne ayrı s serisine ayrı a serisine ayrı şeyilde uyarlanarak dağıtılıyor. bir çok değişiklik yapılarak sebebi budur bence x kullanırken note 8 i arattırmıyor değil :)

Telefonun çentiği sizi rahatsız ediyor mu ? Merak ediyorum
aksine çok karizma ve diğer telefonlardan ayırt edici duruyor X kullandığını biliyorsun 5 km uzaktan elindekinin X olduğu anlaşılıyor :D ayrıca kullanışlı çentik olmayıp da orası diğer telefonlar gibi dümdüz olsaydı general mobileden casperden ne farkı olacaktı

Note8 kullandim yeni sattim hatta x aldim sadece tek bir seye kizarak güncelleme gelmiyor. Bu sorunu cozmedikleri muddetcede ben kisisel olarak almam oreo guncellemesi bile yeni geldi agustosta cikti oreo dusunmek lazim yoksa telefon guzeldi ama yazilim guncellemesi guvenlik guncellemeleri malesef aylarca bekletiyor.
Ben bunun sebebini şuna bağlıyorum samsung her model için güncellemeleri optimize ediyor yani note serisi ne ayrı s serisine ayrı a serisine ayrı şeyilde uyarlanarak dağıtılıyor. bir çok değişiklik yapılarak sebebi budur bence x kullanırken note 8 i arattırmıyor değil :)
Malesef benimde isime gelmedi bu durum destek beklemek sıkıcı oluyor apple in isi daha kolay tabi bu konuda az urun iyi destek kesinliklede apple daha iyi veya samsung demiyorum ikiside guzel telefonlar

ıphone x'i arabistandan aldım ocak ayında telefon o sıralar türkiyede 6000 tl idi. ben oradan 4300 tl ye aldım. 80 tl ye de kablosuz şarj aleti aldım. şı an hiçbir sıkıntısı yok gayet şık bir telefon. 170 tl yede açtırdım yurtdışından almayı düşünen arkadaşlar varsa oradan alsınlar şimdi fiyatları dahada düşmüştür.

tong jin

Üyecik
Yasaklı
HuaWei Honor10 telefonu bugün İngiltere-Londra'da lansman yapmıştır.Honor10' un yakın zamanda Türkiye'ye geleceğini umuyoruz.Telefonun Türkiye'deki satış fiyatını doğru tahmin eden takipçilerimiz Hua Wei şirketi tarafından hediyelendirilecektir.

Bu servislerde 20 iş günü dolunca kullanıcı hatası bile olsa yenisini vermek zorundalar mı? bilen var mı beyler.

Merhaba arkadaşlar,

Babamın iPhone X'u durduk yerde uyarı tonu gibi bir sesle ötüyor, bir süre sonra kendi kendine duruyor. Ne yaptıysak çözemedik. Çaldığı sırada ekranda herhangi bir uyarı ya da bildirim olmuyor.

Daha önce başına gelen oldu mu? Olduysa çözümü nedir? Kronik bir sıkıntı mı?

Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Merhaba arkadaşlar,

Babamın iPhone X'u durduk yerde uyarı tonu gibi bir sesle ötüyor, bir süre sonra kendi kendine duruyor. Ne yaptıysak çözemedik. Çaldığı sırada ekranda herhangi bir uyarı ya da bildirim olmuyor.

Apple destekten de ses çıkmadı...

Buradan ilgilenmeyen arkadaşlara da teşekkürler.

Buraya iphone'la ilgili sorun yazmak günah sanırım kimse cvp vermiyor...

Daha önce de 6/6s kullanıcılarından yardım istedik, başka bir durumla ilgili, onlar da 'aşırı ilgili' davranmıştı sağolsunlar...

Merhaba arkadaşlar,

Apple destekten de ses çıkmadı...

Buradan ilgilenmeyen arkadaşlara da teşekkürler.

Buraya iphone'la ilgili sorun yazmak günah sanırım kimse cvp vermiyor...

Daha önce de 6/6s kullanıcılarından yardım istedik, başka bir durumla ilgili, onlar da 'aşırı ilgili' davranmıştı sağolsunlar...
Eminim ayni soruna sahip kullanicilar bu sorununuzu gorup yardim edeceklerdir bu tarz sitem etmeye pek gerek yok. Amacim polemik degil yanlis anlamayin.
Bu arada ses nasil bir ses? Mesela gecenlerde mackolik uygulamasindan bi sinyal sesi geliyodu arkadasimin nerden geldigini anlamadik hatta radyoyu falan kapattik megersek mackolik uygulamasinda sikinti varmış. Herhangi bi programdan geliyo olabilir bi kontrol edin istersenjz.

Eminim ayni soruna sahip kullanicilar bu sorununuzu gorup yardim edeceklerdir bu tarz sitem etmeye pek gerek yok. Amacim polemik degil yanlis anlamayin.
Bu arada ses nasil bir ses? Mesela gecenlerde mackolik uygulamasindan bi sinyal sesi geliyodu arkadasimin nerden geldigini anlamadik hatta radyoyu falan kapattik megersek mackolik uygulamasinda sikinti varmış. Herhangi bi programdan geliyo olabilir bi kontrol edin istersenjz.
Eyvallah cevap verip ilgilenmeniz yeterli, benim yukarıdaki sitemim de tam buna yönelikti zaten. Şuraya "iPhone pahalı" yazsam 45bin gereksiz mesaj yağardı, iş yardımlaşmaya gelince SDN'nin Apple forumundan maalesef verim alamıyorum...

Söylediğiniz şekilde bütün uygulamaları denedim ama faydası olmadı. Apple destek servise yönlendirdi henüz götüremedik ama sorun çözüldüğünde buradan tekrar paylaşacağım son durumu.

Eyvallah cevap verip ilgilenmeniz yeterli, benim yukarıdaki sitemim de tam buna yönelikti zaten. Şuraya "iPhone pahalı" yazsam 45bin gereksiz mesaj yağardı, iş yardımlaşmaya gelince SDN'nin Apple forumundan maalesef verim alamıyorum...

Söylediğiniz şekilde bütün uygulamaları denedim ama faydası olmadı. Apple destek servise yönlendirdi henüz götüremedik ama sorun çözüldüğünde buradan tekrar paylaşacağım son durumu.
Gelen sesi kaydetip koysan daha anlasilir olur ve yardimci olunabilir

stat counter