iPhone X imei kayıt hakkında.

Bu konuyu okuyanlar

porcgras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba sevgili SDN okurları,
Ben bir kaç aydır iPhone X hayali kuruyordum paramı biriktirip aldım sonunda fakat param yurt dışı cihazına yetti, sizden bir konuda Bilgi almak istiyorum kayıt hakkında.
Kendi kimliğimle (pasaportla değil) KKTC giriş çıkış yapsam kayıt yaptırabilir miyim? Başka nasıl yapabilirim.

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
pasaport haricinde yaptıramazsınız!

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Merhaba sevgili SDN okurları,
Ben bir kaç aydır iPhone X hayali kuruyordum paramı biriktirip aldım sonunda fakat param yurt dışı cihazına yetti, sizden bir konuda Bilgi almak istiyorum kayıt hakkında.
Kendi kimliğimle (pasaportla değil) KKTC giriş çıkış yapsam kayıt yaptırabilir miyim? Başka nasıl yapabilirim.
Yönetmelik değişmediyse KKTC giriş çıkışı işe kayıt yaptırabilirsin. 7-8 ay önce biz yapmıştık. Pasaporta bakılmıyor, e devlette yurt dışı giriş çıkışı gözüküyorsa sorun çıkmıyordu.

muskecan

mustafakemalcan.com
Editor
Reaksiyon puanı
10
Pasaport şart değil. Hangi belge ile kayıt yapabileceğinizi seçebilirsiniz, kimlik de bir seçenekti diye hatırlıyorum.

porcgras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese çok teşekkür ederim ben de sizler cevaplayıncaya kadar biraz araştırma yaptım, şimdi şöyle BTK’yı aradım ve bizzat sordum Nasıl yapabilirim falan bana dediler ki kendi T.C. kimliğinle (KKTC, Gürcistan vb.) ülkelere giriş-çıkış yaparak telefonunu kendi kimlik kartına kayıt yaptırabilirsin.

Son mesajlar