iPhone 6S Apple logosunda kaldı

Bu konuyu okuyanlar

dombilipanda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar merhaba. ablamın kullandığı iPhone 6s şarjı bittikten sonra Apple logosunda takılı kaldı. iTunes'dan yeni yazılım atmaya çalıştığımda ise "9" hatası alıyorum bir yardımcı olur musunuz?

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
arkadaşlar merhaba. ablamın kullandığı iPhone 6s şarjı bittikten sonra Apple logosunda takılı kaldı. iTunes'dan yeni yazılım atmaya çalıştığımda ise "9" hatası alıyorum bir yardımcı olur musunuz?
Merhaba bu link işinize yarar diye düşünüyorum.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Yazılım çökmüş pc den atabilirsiniz atın yoksa servis

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Kurtarma moduna alıp yazılım at. Servise de göndersen yapacakları o. (Yani tan olarak ankattığın gibi ise ve başka bir ley yok ise). Boşu boşuna yaklaşık bir ay telefonsuz kalırsın.

Reaksiyon puanı
78
İşlemden geçiyor ama 3. Parti uygulama onu yapan kişi bilgileri alıyor.
Android 5 ve üst sürümlerde erişim izni istiyor. Xiaomi miui sürümünde yüklenen uygulamaları otomatik tarayıp güvenli demedikten sonra yüklemesine izin vermiyor. Güvenlik testinden geçmeyen uygulamalar cihaza yüklenmiyor.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Android 5 ve üst sürümlerde erişim izni istiyor. Xiaomi miui sürümünde yüklenen uygulamaları otomatik tarayıp güvenli demedikten sonra yüklemesine izin vermiyor. Güvenlik testinden geçmeyen uygulamalar cihaza yüklenmiyor.
Sormayla ilgili değil o telefonu bağladığın anda indiriyor sorması fiyasko.

Reaksiyon puanı
78
Sormayla ilgili değil o telefonu bağladığın anda indiriyor sorması fiyasko.
Hiçbir şey yapamıyor. Miui unlock yapmadığın sürece ne usb üzerinden yazılımı değiştiriyorsun ne de root atabiliyorsun. Taramadan geçmeden uygulamayı yüklemiyor. Miui farkı.

[EDİT] Kardeş ben bu konuyu başka bir konu ile karıştırmışım o yüzden Xiaomi cihazından bahsetmişim. Pardon

Son düzenleme: