iPhone 6 ve sırları

Bu konuyu okuyanlar

Serhatorhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İphone 8 in yanina iphone 7s tarzi birssy daha cikarsa iphone 7 lerin fiyatlari ne olur beklemeye degermi sadece sormak maksadindayim diger telefon onerilerini katmazsaniz guzel olur .

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
fiyatlarda pek bir uçurum olmaz biliyorsun ki 'kutsal elma' pahalı zevkler arasında
bugün 5s bile 1499 civarında seyir ediyor... Bekliyim ucuzlar diye düşünürsen hata yaparsın çünkü o süre baya uzun olur

Zamanında al tadını çıkar dostum Elma keyfi başkadır.Ben iphone 3g den beri kullanıyorum.Gayette memnunum 7 Plus kullanıyoum ağustos gibi satarım eylülde yenisi çıkar ekimde come to Daddy :)ki 10.yıl ürünü efsane olucak VR tekniğine geçileceğini tahmin ediyorum

Kısacası bekleme-saldır-al,keyfini çıkar

Serhatorhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
fiyatlarda pek bir uçurum olmaz biliyorsun ki 'kutsal elma' pahalı zevkler arasında
bugün 5s bile 1499 civarında seyir ediyor... Bekliyim ucuzlar diye düşünürsen hata yaparsın çünkü o süre baya uzun olur

Zamanında al tadını çıkar dostum Elma keyfi başkadır.Ben iphone 3g den beri kullanıyorum.Gayette memnunum 7 Plus kullanıyoum ağustos gibi satarım eylülde yenisi çıkar ekimde come to Daddy :)ki 10.yıl ürünü efsane olucak VR tekniğine geçileceğini tahmin ediyorum

Eylule kadar beklesem en azindan 7s gibu birsdyde cikabilirmis oyle gordum ama eger oda cikarsa 7 bile fiyati 2.500 falan olurmu olursa bekleyim cunku

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-05-07-02-29-09.png
    Screenshot_2017-05-07-02-29-09.png
    628.5 KB · Görüntüleme: 455
M

Murat Burç

SDN Okuru

Siz daha yeni mi VR ile tanışacaksınız ? :D:D
S8 ve VR keyfini bir samsung mağazasında denemeni tavsiye ederim bakarsın S8e geçersin:D

Serhatorhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Siz daha yeni mi VR ile tanışacaksınız ? :D:D
S8 ve VR keyfini bir samsung mağazasında denemeni tavsiye ederim bakarsın S8e geçersin:D
Dikkat edelimde galaxy note 7 gibi bi hale donusmesin aman mazallah gene iade yapmak zorunda birakmasinlar

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Dikkat edelimde galaxy note 7 gibi bi hale donusmesin aman mazallah gene iade yapmak zorunda birakmasinlar
Çok doğru söyledin tebrikler..e bakarsın yangın tüpü,itfaiye kullanım kartı falan da verirler yanında
aman allah korusun göze patlayan şey sokulmaz :D
kafaya hiç takılmaz

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Konuya objektif bakarsak İp7+ yanma haberleride öyle azımsanmayacak kadar var. Apple bir açıklama yaptı mı doğru dürüst ?
Hadi onu geçtim dünya Samsung Note 7 de naptı adam gibi operasyon yapıp hiç bir kullanıcısını mağdur etmedi ve zarar etmeyi bir kenara bırakıp sadece kullanıcıyı düşündü. İp7+ patlama olayları nedense üzeri anında kapatılıyor. Sdn kaç kere patlama haberi yaptı. Diğer haber siteleride.
Apple kütük gibi telefondan kulaklık girişini kaldırıp millete 700 liralık kulaklığı satmak için türlü oyunlar ve daha nicesini yapan ve çıkarı uğruna herşeyi yapmaktan kaçınmayan bir firma. Umarım bir gün Samsung kadar şerefli olabilir

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
7 çıktığında 6s fiyatları düşmüştü fakat kur farkının eklenmesiyle bu fark ortadan kalktı hatta daha da zamlandı. o yüzden beklemek çok mantıklı olmaz. şuan 4s bile hala 1000 tl den hepsiburada da satılıyor. apple fiyatları malesef çok fazla düşmüyor.