iPhone 6 32 GB yoksa LG G3'mü?

Merhaba Arkadaşlar Apple iPhone 6 32 GB almak istiyorum sizce almalı mıyım?

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

FurkanAksu123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Ben Keçiören Ankaradan Furkan Aksu 20 Yaşındayım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yaşını ve yaşadığın yazma sebebini anlayamadım.:D Yarışmaya katılıyoruz da benim mi haberim yok?:D
İkisi arasından iPhone 6 alsan daha iyi olur gibi fakat iPhone 6 fiyatına çok çok daha iyi cihazlar var. Tam bütçe ne kadar?

FurkanAksu123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bencede iPhone 6 32 GB almak daha mantıklı şu anda LG G3 D858HK telefon kullanıyorum ama açıkcası cihazdan pek memnun değilim bütçeye gelecek olursam 2.000 TL'ye yakın

M

Murat Burç

SDN Okuru
bencede iPhone 6 32 GB almak daha mantıklı şu anda LG G3 D858HK telefon kullanıyorum ama açıkcası cihazdan pek memnun değilim bütçeye gelecek olursam 2.000 TL'ye yakın
2250'ye Xioami Mİ6 var biraz aşağısına ithalatçı S7 ve OnePlus 3T var bunlar iPhone 6'dan kat kat daha iyi cihazlar TR garrantili olarak 2200'e öncelikli önerim S7 var ondan sonra XZ var iPhone 6'yı kesinlikle almayın.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
20 yaşın daki bir kardeşimiz olarak düşünürsek sık dişini eğer düzenli kazancın varsa 2000 tl ye kadar gelmişsin az daha sabır edip s7 al hp falan çok uygun fiyata bulabilirsin hem paranı çöpe atmamış olursun yok ben gidip direk mağazadan alacam dersen a7 öneririm kamerası dışın da güzel telefon gerçi kamerası da öyle abartılacak kadar kötü değil ben Çin malı telefonlara karşıyım resmî servisi olanlar hariç

FurkanAksu123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önerileriniz için teşekkür ederim ama ben samsung'u tercih etmiyorum ilgilenmiyorum artık telefon markası beni bundan böyle apple ilgilendirir iPhone 6 32 GB almakta da son derece kararlıyım rahat 4 5 yıldır android kullanıyorum ios işletim sistemine geçmek istiyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
2250'ye Xioami Mİ6 var biraz aşağısına ithalatçı S7 ve OnePlus 3T var bunlar iPhone 6'dan kat kat daha iyi cihazlar TR garrantili olarak 2200'e öncelikli önerim S7 var ondan sonra XZ var iPhone 6'yı kesinlikle almayın.
murat bey tavsiye ve önerileriniz için teşekkür ederim ama ben iPhone 6 32 GB almakta son derece kararlıyım rahat 4 5 yıldır android kullanıyorum artık ios işletim sistemine geçiş yapmak istiyorum bence bana göre iPhone dünyanın ve türkiyenin en harika akıllı telefonu

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
önerileriniz için teşekkür ederim ama ben samsung'u tercih etmiyorum ilgilenmiyorum artık telefon markası beni bundan böyle apple ilgilendirir iPhone 6 32 GB almakta da son derece kararlıyım rahat 4 5 yıldır android kullanıyorum ios işletim sistemine geçmek istiyorum

murat bey tavsiye ve önerileriniz için teşekkür ederim ama ben iPhone 6 32 GB almakta son derece kararlıyım rahat 4 5 yıldır android kullanıyorum artık ios işletim sistemine geçiş yapmak istiyorum bence bana göre iPhone dünyanın ve türkiyenin en harika akıllı telefonu
Ona şüphe yok zaten polenik yaratmamak için fazla birşey demek istemiyorum ama ıos işletim sistemi mükemmel ben 4 den buyana ıphone kullanan biriyim

Reaksiyon puanı
125
hocam iki telefonda fesat. oneplus 3t al rahatına bak. s7de alabilirsin.
Samsung Galaxy S7 Dual Sim (İthalatçı Garantili) Fiyatı
OnePlus 3T 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Yaşını ve yaşadığın yazma sebebini anlayamadım.:D Yarışmaya katılıyoruz da benim mi haberim yok?:D
İkisi arasından iPhone 6 alsan daha iyi olur gibi fakat iPhone 6 fiyatına çok çok daha iyi cihazlar var. Tam bütçe ne kadar?
hocam, bence troll :D:D.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145

İlla İphone istiyorsan İphone SE al kardeşim.Bu saatten sonra iphone 6 alınmaz pişman olursun zaten şimdi yeni iphone lar tanıtılacak eylülde artık geri planda kalacak 6.En azından SE al iphone 6s ile aynı donanıma sahip olduğundan uzun yıllar kullanırsın.

FurkanAksu123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
murat bey tavsiye ve önerileriniz için teşekkür ederim ama ben iPhone 6 32 GB almakta son derece kararlıyım rahat 4 5 yıldır android kullanıyorum artık ios işletim sistemine geçiş yapmak istiyorum bence bana göre iPhone dün
İlla İphone istiyorsan İphone SE al kardeşim.Bu saatten sonra iphone 6 alınmaz pişman olursun zaten şimdi yeni iphone lar tanıtılacak eylülde artık geri planda kalacak 6.En azından SE al iphone 6s ile aynı donanıma sahip olduğundan uzun yıllar kullanırsın.
öneri düşünceniz için teşekkür ederim benim tercihim iPhone 6'dan yana iPhone SE'den değil

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Anladığım kadarı ile arkadaş g3 kullanıp androidden soğumuş bana görede g3 lgnin en kötü modeli idi onun için teknosa mediamarkt gibi yerlerde internetten fiyatlarına baktığınız telefonları gözlemleyin iphone 6 şu an için çok eski ve gereksiz pahalı bir cihaz o fiyata denildiği gibi daha güzel cihazlar var hem bir lg kullanıcısı olarak g6 bulabilirsiniz 2000 tl bandında ben 7 plus dahil şu an için iphone almayı kesinlikle önermiyorum yeni iphone çıksın bir bakalım.

FurkanAksu123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar güzel yorum ve önerileriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim eksik olmayın bugün iPhone 6 sahibi oldum ve çok mutluyum

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
İyi halt yedin :D :D :D , 2 nesil önde iPhone 7 rakibi S7 varken gerçekten iyi . Neyse pişmanlıklar 1 sene içinde başlar . Önyargınızın kurbanı olun , gerçi bana biraz troll geldide .

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
murat bey tavsiye ve önerileriniz için teşekkür ederim ama ben iPhone 6 32 GB almakta son derece kararlıyım rahat 4 5 yıldır android kullanıyorum artık ios işletim sistemine geçiş yapmak istiyorum bence bana göre iPhone dün

öneri düşünceniz için teşekkür ederim benim tercihim iPhone 6'dan yana iPhone SE'den değil
İp 6 alacağınıza SE alın daha rahat edin iphone 6 SE ye göre geride fazla da bi ömrü yok zaten 6 nın gelecek güncellemelerle sonlarına yaklaşacak
arkadaşlar güzel yorum ve önerileriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim eksik olmayın bugün iPhone 6 sahibi oldum ve çok mutluyum
Hayırlısı olsun :D:D

Son mesajlar