Internet çok yavaş

Bu konuyu okuyanlar

melih_1907ss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Internetim çok çok aşırı yavaş yok gibi birşey 2 aydır böyle daha öncede böyleydi ama bu kadar kotu değildi inanın bağlanamıyorum ne yapmam lazim nereye şikayet etmem lazım yoksa ciddi kötü şeyler olucak artık arıyorum boş boş konuşuyorlar söyle diyeyim INTERNETIMIN DOWNLOAD HIZI 9KB/SN ŞAKAMI BU YAA

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Modem arayüzüne girip hat değerlerini bulup atın.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Sadece bilgisayarınızda bu hızı alıyorsanız ethernet kartını eğer wifi kullanıyorsanız wifi kartını değiştirin

melih_1907ss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Son düzenleme:

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Uğraşamazsan kimsede senle uğraşamaz.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Mesajlara dokunmuyorum ama arkadaşlar biraz daha saygılı olabiliriz değil mi birbirimize ?

melih_1907ss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Mesajlara dokunmuyorum ama arkadaşlar biraz daha saygılı olabiliriz değil mi birbirimize ?
tamam hocam

---- Mesajlar birleştirildi ----

Burda insanlar çözüm için uğraşıp cevap veriyorlar,çözüm için uğraşamıyacaksan çözüm arama.
kardesim benim burda ki sorumum nasıl şikayet edebilirim sonra bana hat değerleri at dedi ben dedim onla uğraşamam nasıl şikayet ediceğimi söyle dedim sonra bana sert çıktı ne cevap vermemi bekliyorsun

Son düzenleme:

ReeLegend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
tamam hocam

---- Mesajlar birleştirildi ----

kardesim benim burda ki sorumum nasıl şikayet edebilirim sonra bana hat değerleri at dedi ben dedim onla uğraşamam nasıl şikayet ediceğimi söyle dedim sonra bana sert çıktı ne cevap vermemi bekliyorsun
Hangi firma? Modemi resetlemeyi denediniz mi? Müşteri hizmetleri bu konu hakkında ne diyor? Uydunet kullanıyorum arada bana da oluyor internette hız düşmesi müşteri hizmetlerini aradığımda bakım olduğunu söylüyorlar 2-3 saate normal hızına dönüyor.

melih_1907ss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Burda insanlar çözüm için uğraşıp cevap veriyorlar,çözüm için uğraşamıyacaksan çözüm arama.
kardesim benim burda ki sorumum
Hangi firma? Modemi resetlemeyi denediniz mi? Müşteri hizmetleri bu konu hakkında ne diyor?
boş boş konuşuyorlar yok kota aşımı falan diyorlar ay başı olmuş 100gb kota sinirim var akk girmesi icin bana 1.5 gün sonra doldu diye mesaj geliyor ben de arayıp diyorumki bilgisayarı açıp 2 gün boyunca indirme yapsam yine 100 gb olamaz diyorum sonra bana diyorlarki elimizden birşey gelemez bende cildiriyorum işte