HYPERX cloud stringer vs RAMPAGE sn-rw1 mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
En iyisi mi? Kime göre, neye göre en iyisi acaba?

Snopy gibi kalitesiz markalara bulaşmayın. Elinizde kalır. Cloud Stinger alabilirsiniz.
Bizzat kullanıyorum ürünü 1 senedir tık demeden çalılıyor?
Gerçek 7.1 değil sanal 7.1 için kendi fiyat aralığında çok iyi bir kulaklık.

Giant

Üyecik
Dandik bir kulaklık. Gerçeği bu. Sizin sorun yaşamamanız diğer insanların da yaşamayacağı anlamına gelmiyor. Kaliteli bir kulaklık kullanırsanız ne kadar dandik bir ürün olduğunu anlarsınız.

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
Dandik bir kulaklık. Gerçeği bu. Sizin sorun yaşamamanız diğer insanların da yaşamayacağı anlamına gelmiyor. Kaliteli bir kulaklık kullanırsanız ne kadar dandik bir ürün olduğunu anlarsınız.
Bu Rampage markasına karşı olan önyargı nedir hiçbir zaman anlamıyorum. Tamam çinden geliyo vs. ama bu kalitesiz olduğu anlamına gelmiyor. Markanın 4 tane ürününü kullanıyorum şu anda. Blade R10, Centaur, snrw1 ve Galaxy-120 sıvı soğutma. Açıkçası ben Logitech ürünlerini falanda kullandım açıkçası kalite olarak çokta fark göremedim. Ancak ucuz çakma ürünlerinide kullandım Rampage markasının. Onar gerçekten çok kötü tamam kabul ama bu iyi ürünlerini tamamen bitirmiyor.

Giant

Üyecik
Önyargı değil, neyse onu söylüyoruz. Ucuz etin yahnisi yavan olur. Logitech, SS, HyperX aptal değil herhalde o fiyatlardan ekipmanlar satarken?

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
Önyargı değil, neyse onu söylüyoruz. Ucuz etin yahnisi yavan olur. Logitech, SS, HyperX aptal değil herhalde o fiyatlardan ekipmanlar satarken?
Siz söylediniz hocam O fiyatlar. İnsanların alım gücü onlara yetmiyırsa mecburen uygun fiyatlı ürünlere yönelmek istiyorlar. İnsanlarda o uygun fiyatlı ürünleri kötüleyince öylece ortada kalıyor insanlar kafasında bin tane soru işareti kalıyor durum böyle hocam. Kusura bakmayın ama ben kullanıp beğendiğim ürünü daima öneririm.