Huawei İdeos X5 600 TL!

Bu konuyu okuyanlar

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar az önce gördüm istanbulbilişim de ideos x5 hiçbiryerde bulunamazken burda var,acaba stok durumu hakkında bilgisi olan varmı?
57l24.png

http://www.istanbulbilisim.com.tr/u...wei-cep-telefonu-en-ucuz-fiyatlari,29526.html

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
stokta yok yalnız kampanyadaymıs bitmis istanbulbilisim de mavi olarak gözüken fiyatlar stogun kalmadıgını gösteriyor

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
stokta yok yalnız kampanyadaymıs bitmis istanbulbilisim de mavi olarak gözüken fiyatlar stogun kalmadıgını gösteriyor
Teşekkürler.

--- Mesaj Güncellendi ---

Peki ne zaman stoğa gireceği hakkında bilginiz varmı?

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Ben satayım :p Mümkünatı yok. En son kur yükseldiğinde 720-730 lira civarıydı, sonra piyasadan yok oldu.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Şu saatten sonra ideos x5'e ben olsam 600TL vermezdim, telefon çıkalı asır oldu.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
aynen bence ideos a 600 lira verilmez 100 tl daha koyup galaxy wonder yada neo v alabilirsin bu arada ürünler büyük ihtimalle gelmeyecek gelirsede alınmaz iyi forumlar..

knoxemre1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet bu fiyat çok pahalı. Telefon çok güzel ama bu fiyatla kazık yemiş olursun

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Rom manyağı ideos x5 mi satabilirim :D
Resmen zulmettim cihaza. Kasa tertemiz ama içi kan ağlıyordur cihazın :D

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Malesef telefon hiçbir yerde yok.. Benimkinin şarjdayken kablosuna takılıp düşürdüm. Şarj etmiyor şimdi. Anakartın ordan bağlantı yeri kırılmış. Çinden yedek batarya getirtmiştim. Onun yanında bataryayı üstüne takıp şarj ettiğin bir alet vermişlerdi. Onla şarj edip duruyorum. Bir kaç gün sonrada yine düşürdüm camını kırdım üstüne birde :) Neyseki dokunmatik çalışıyor. O halde kullanıyorum, telefon elimde kaldı resmen...

KVK'da ayrı bi alem. Bi cama (ekran değil üstündeki cam) 160TL istiyor. Anakart için zaten telefon parası diyor. Camı yaptırsan bi türlü yaptırmasan başka bir türlü..

Yeni bir telefon almam lazım ama x5'ten iyisini alacağım dediğin zaman 1000 liradan aşağı pek yok...

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Rom manyağı ideos x5 mi satabilirim :D
Resmen zulmettim cihaza. Kasa tertemiz ama içi kan ağlıyordur cihazın :D

Stock rom tüm kalıntıları temizler. Wipe data işlemlerini kendi yapar. Emin olmak için 2 kere üst üste stock rom kurun daha sonra istediğiniz custom romu :D

Malesef telefon hiçbir yerde yok.. Benimkinin şarjdayken kablosuna takılıp düşürdüm. Şarj etmiyor şimdi. Anakartın ordan bağlantı yeri kırılmış. Çinden yedek batarya getirtmiştim. Onun yanında bataryayı üstüne takıp şarj ettiğin bir alet vermişlerdi. Onla şarj edip duruyorum. Bir kaç gün sonrada yine düşürdüm camını kırdım üstüne birde :) Neyseki dokunmatik çalışıyor. O halde kullanıyorum, telefon elimde kaldı resmen...

KVK'da ayrı bi alem. Bi cama (ekran değil üstündeki cam) 160TL istiyor. Anakart için zaten telefon parası diyor. Camı yaptırsan bi türlü yaptırmasan başka bir türlü..

Yeni bir telefon almam lazım ama x5'ten iyisini alacağım dediğin zaman 1000 liradan aşağı pek yok...

Geçmiş olsun demekten başka yok gibi :)

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Stock rom tüm kalıntıları temizler. Wipe data işlemlerini kendi yapar. Emin olmak için 2 kere üst üste stock rom kurun daha sonra istediğiniz custom romu :D

Şu anda gayet stabil çalışıyor hiç dokunamam.. Sonra küsüp çalışmıyor :)

Son mesajlar