HTC One M8 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

teokan

Asistan
kamera ile fotograf cektin iyi olmus.
bu fotografi tv ye veya büyük ekrana aktar o zaman anlarsin.
sosyal medya ise niokia n95 te bu ve bundan iyi foto ceker.
fotografin herhangi bir bölümünü alip islemek istesen bozulmayi o zaman anlarsin.
telefon kötü demiyorum. kamerasi kötü.
ki bunu htc de biliyor. bunu burada neden savunuyorsun anlamadim. adamlar sosyal medyayi düsünerek yaptik diyor.

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Troy one m8 de ddr2 ram var s5 de ddr3 bu ne gibi farkliliklar yaratir kamerasi onceki nesile gore nasil sonucta lens ayni ...hoparlör z2 le kiyaslama sansiniz var mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Htc'deki tuşlar ekranı 0.5 inç götürüyomuş gerçekten öyle mi bi de uygulama açınca tuşlar gidiyomu
ekranı küçültüğü doğru ama 0.5 inc değil tabikide kimden duyduysan abartarak söylemiş. O bar her uygulamada gitmiyor. mesela asphalt8de gidiyor. rr3 de gitmiyor

li10sKing

Profesör
m8'deki lens blur hoşuma gitti .. nokia refocus çıkardı yazılımla yapılabiliyor.. acaba androidte bu tarz bir program var mı yapabileceğimiz...

cm0091

Üyecik
Ondeki htc amblemi gereksiz olmus onun yerine ekran kullanilabilirdi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba,

canlı hava durumu duvar kağıdı yapamıyorum. Yardım lütfen

seyhmus21

Profesör
Gerçekten kullanan ve alan var mı htc m8'i merak ediyorum.

Asteriks

Profesör
Donanımda Z2 ile tek farkı Ram o da sıkıntı yapmıyor.
Hoparlörden bence Z2''nin önüne geçmiş daha temiz daha gür daha kaliteli.
Kamera konusunda çözünürlük yine kötü ama çok kaltiteli fotoğraflar çekip üzerinde çok fazla değişiklik yapabiliyorsunuz.
2. Kamera çok ise yarıyor bence iyiki 2. Kamerası var. Bence bu telefonun tek sıkıntısı fiyat acayip pahalı ve yakın zamanda fitatida kolu kolay düşmeyecek gibi ama paran varsa alınabilecek bir cihaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hangi renk daha caziptir arkadaşlar bu konuda bana yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben kullanıyorum ama geçrekten pek özellik bilmediğim için yorum yapamıycam ama telefn çok kaliteli güven verici .ele aldıgın zaman diğerleri gibi yapmacık durmuyor

rainman76

Üyecik
focus effect androidde yapıyor. bu konuda en iyisi nokinın ki sonra htc .focus effect programı onlar kadar iyi değil ama idare eder.

ahmeta

Profesör
2 Gün önce Media Markt a biraz inceledim, telefon kasası çok güzel elinize aldığınızda ben telefonum diyor :) yanında S5 vardı onu elime aldım oda ne iğrenç bir kasa 2,300 TL yi hak etmeyen bir telefon zaten pil olarak 200 mAh fazla m8'den parmak okuma fiyasko vs neyse m8'e gelecek olursak telfonun kasası ve tasarımı çok güzel ama bana göre hala 2,500 TL çok pahalı bu parayı hak etmesi için özellikler şöyle olmalıydı:
2,500 64 bit işlemci
3 GB RAM
64 GB Dahili hafıza + SD kart
Arka Kamerada Ultrapikselden vazgeçilip Sony'nin 20.7 mp lensi yada Carl Zeiss kullanılabilirdi
Pil 3200/3500 mAh
ve Gorilla Glass 3

o parayı verebilmem için en az bu özellikleri taşımalı telefon :D
Biraz uçuk gibi görünsede para da ağaçtan toplanmıyor, asgari ücret için hayatlarını veren işcilerimiz var

Not: Soma da ölenlere ALLAH'dan rahmet ailelerine başsağlığı dilerim. Mekanları Cennet olsun...

Kirveee

Asistan
2 Gün önce Media Markt a biraz inceledim, telefon kasası çok güzel elinize aldığınızda ben telefonum diyor :) yanında S5 vardı onu elime aldım oda ne iğrenç bir kasa 2,300 TL yi hak etmeyen bir telefon zaten pil olarak 200 mAh fazla m8'den parmak okuma fiyasko vs neyse m8'e gelecek olursak telfonun kasası ve tasarımı çok güzel ama bana göre hala 2,500 TL çok pahalı bu parayı hak etmesi için özellikler şöyle olmalıydı:
2,500 64 bit işlemci
3 GB RAM
64 GB Dahili hafıza + SD kart
Arka Kamerada Ultrapikselden vazgeçilip Sony'nin 20.7 mp lensi yada Carl Zeiss kullanılabilirdi
Pil 3200/3500 mAh
ve Gorilla Glass 3

o parayı verebilmem için en az bu özellikleri taşımalı telefon :D
Biraz uçuk gibi görünsede para da ağaçtan toplanmıyor, asgari ücret için hayatlarını veren işcilerimiz var

Not: Soma da ölenlere ALLAH'dan rahmet ailelerine başsağlığı dilerim. Mekanları Cennet olsun...
Xperia z2 almalısın bence :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Gerçekten kullanan ve alan var mı htc m8'i merak ediyorum.
Ben 8 gün önce aldım ve gayet memnunum ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar m7'deki fotoğraf düzenlemesinde effektlerde pişirme , şehir merkezi , karanlık taraf , patlama gibi en çok sevdiğim hep kullandığım Helios effekti m8 de yok. Ne yapmam gerekiyor ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben okullar başlarken almayı düşünüyorum o zamana kadar fiyatı güvenilir int sitelerinde ne kadara düşer mağazalrada düşer mi ?

mtcn24

Üyecik
arkadaşlar ben okul başlarken alıcağım 1 telefon da bunun fiyatı güvenilir int sitesinde ne kadara düşer mağazalarda ne kadara düşer ?

Tacobelcanon

Üyecik
batarya çok iyi , en hard şekilde 1.5 gün gidiyor. telefonu alalı 1 ay 10 gün falan oldu ama hiç bir şekilde bir sıkıntısına rastlamadım , çok stabil.

stat counter