Harekata Birkaç Saat Kaldı!

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Gerçekçiliği ve oynanabilirliğinin yüksek olması ile her zaman gözde bir FPS olan Call of Duty 4 bugün piyasaya çıkıyor. Hatta çok az kaldı. Mermi seslerini yakın.

Geçtiğimiz ay içerisinde yayınlanan demosunun ardından oyun severlerin, özellikle savaş sahneleri konusunda hassas olanların, aklını başından almak için hazırlanıyor. Bugün itibarı ile piyasaya sürülmüş olacak olan Call of Duty 4, güncellenmiş 3 boyutlu motoru ve gerçeklik konusunda oldukça ileri seviyeye gelmiş olan ortamları ile oynayanları büyülüyor.

cod_81.jpg

Yeniden optimize edilmiş 3 boyutlu grafik motoru sayesinde yüksek grafik kalitesini daha az işlem gücüyle sunabilen oyunun demosu performans açısından oldukça başarılı idi. Son geliştirmeler ile birlikte daha da iyi bir performansa ulaşacağını düşündüğümüz oyunu, sevenlerinin bir an önce oynamasını şiddetle tavsiye ediyoruz.

cod_82.jpg

Bilgi için: Activision
Yazan: Güren Gürsel
SDN - http://shiftdelete.net

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Bu oyunun sistem gereksinimi beni kasar. >X< Bilgisayarı yenilesem diyorum ama sadece demekle kalıyorum. :$ Call Of Duty gerçekten çok güzel bir oyun bunu seri haline getirdi. Bence çok iyi yaptı. Bakalım bundan sonra bizleri neler bekleyecek.

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Torrentlere düşmüş :D

arenabg den bakın ilk sayfada hemen :D