Hangi Mobil İşletim Sistemini Tercih Ediyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    39

Bu konuyu okuyanlar

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
tabikisi de android..
Android candır.
Android özgürlüktür.
Android yaşam kaynağıdır.

boxer39585

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Android çünkü Android özgürlüktür ama tabi her özgürlüğünde bi sınırı var. (Örn:virüs)

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Android çünkü Android özgürlüktür ama tabi her özgürlüğünde bi sınırı var. (Örn:virüs)

Aslında böyle bir sorun yok, bazı geliştiriciler reklamları abartıyor ve bunu virüs sanıyorlar.
Eğer virüs varsa da önlemek için google play de ortalaması 3.9 un altındaki uygulamaları indirmemek gerek.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
WP 8.1 özgürlüktür :D :D anlatılmaz yaşanır

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Windows phone tabiki..

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
windows phone tabiki rahatıma düşkünüm kasılan cihazlarla işim olmaz

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
iOS kullaniyorum ama gonlum WP8 ve Android de. Farkli bir arayuzu istiyorum :) Ama iOS'ta candir, marketi yeter.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bir dahaki tercihim ios olacak su an android

Platon

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tercih değil de zorunluluktan Symbian.
Androidi merak etmiyor değilim.
Sanırım androidli bir telefon alacam yakında.

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
iOS kullaniyorum ama gonlum WP8 ve Android de. Farkli bir arayuzu istiyorum :) Ama iOS'ta candir, marketi yeter.

umarım geç kalmamışımdır:) sakın WP8 alma... ben ios kullanıyordum farklı arayüz olsun dedim senin gibi değişiklik iyidir dedim aldım... ilk birinci gün güzel geldi... ikinci gün telefonun sadece arayüzüne bakıyorsun... hiç bir uygulama program yok... ne mi yaptım... 1600 lira verdiğim lumia920 şu an çekmecede eski telefonum iphone3'e geri döndüm... iphone'dan caymayacaksın aga bunu öğrendim...

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
umarım geç kalmamışımdır:) sakın WP8 alma... ben ios kullanıyordum farklı arayüz olsun dedim senin gibi değişiklik iyidir dedim aldım... ilk birinci gün güzel geldi... ikinci gün telefonun sadece arayüzüne bakıyorsun... hiç bir uygulama program yok... ne mi yaptım... 1600 lira verdiğim lumia920 şu an çekmecede eski telefonum iphone3'e geri döndüm... iphone'dan caymayacaksın aga bunu öğrendim...
Uygulama marketi falan çok iyi değil de, başlıca uygulamalar var zaten, (Angry Birds,Fruit Ninja,Yandex...) arayüzü güzel dedik, Android gibi çok RAM'de yemiyor, 8X ve 920 kameraları şahane, 8X, Beats'li. Zaten arkasında Microsoft olduğu için illa ki yeni uygulamalar gelecektir. Bu arada almayacağım :) WP8'i eledik diyelim de, şöyle bir Android'i denemek istiyorum. Telefonu kurcalamak hoşuma gidiyor ama Apple'da aksesuar,güncelleme,uygulama marketi ve Apple uygulamaları vs. var. Onlar da çok güzel. Birileri diyor, "Android özgürlüktür", diğerleri diyor "Dandroid!" diye :) Kullanırsam hem de karşılaştırmış olurum. Lumia 920 güzel cihaz, fotoğraf çektikçe, uygulama yükledikçe tadını anlarsın belki. yabancı uygulama inceleme sitelerinden WP8 için uygulama bulabilirsin. Tek kötü yanı 180 gram :)

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Android kısıtlamaya tepki olarak doğmuş bir işletim sistemi Google amcamız sağolsun :)

Son mesajlar