Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? ANKET

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    614

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Değerli üyeler, biraz önce yazdığım bir haberden sonra sizlere de sormak istedim.

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memun musunuz? Çevrenize de tavsiye eder misiniz? Veya memnun değilseniz, problemleri paylaşır mısınız?

Sanıyorum, verilen cevaplar internet kullanıcıları için çok değerli bir arşiv olacak.

Katılan herkese şimdiden teşekkürler.

clients

Profesör
tabiki lenova tasarım ve hız ve saglamlık ozelıkle ksa bağlantıları ve işçiliği
diğerlerine güvenmiyorum uzun suredır.

k4y4

Profesör
Acer aspire 5715Z kullanıyorum alalı 3,5 sene oldu maşallahı var hiçbiyerinde ne bir arıza ne bi çizik var gözüm gibi bakarım elektronik eşyalarıma.

Ben Dell kullanıyorum, klavyesinden ve performansından memnunum. Ayrıca müşteri hizmetlerinin de çok iyi olduğunu söylemem gerek.

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
kendi cevabımı da vermiş olayım bu arada ;

Sony Vaio Z51 kullanıyorum. Epep pahalı bir cihaz ama hem kolay taşınabilir, hem pil performansı hem de güçlü bir bilgisayar ihtiyacım var. Bu zorunluluklar ve bana verdiği faydalar göz önüne alındığında kesinlikle yaptığım en iyi alışverişlerden biri diyebilirim. Tek sıkıntım, tuş takımının bilgisayar çantadayken ekranda iz bırakması. Bunu da şöyle çözdüm; yolculuğa gideceksem veya hareketli bir yol olacaksa o zaman laptop'u kapadığımda ekran ile tuş takımı arasında olacak bir ince silme bezi koyuyorum o zaman sıkıntı kalmıyor.

sdelta

Profesör
Monster kullanıyorum gayet memnunum, servislerinden de 3 yıl boyunca fazlasıyla memnun kaldım. Ancak önceden notebookları aynı özellikteki diğer markalara göre ucuzdu şu an pek öyle değil.

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Bir ara da Exper kullandım EQ. O da çok başarılıydıi hatta pil olayında koparmıştı beni. Tuş takımına alışamadım sadece.

N3CAT1

Dekan
Onursal Üye
Crea kullanıyorum. Çok memnun olduğumu söyleyemem. Teknik servisleri çok geç çözüm üretiyor.

Ben Laptop kullanmıyorum ama sürekli tamir ediyorum..

Gördüğüm kadarıyla en sağlam Laptoplar (SONY yi ayrı bir yere koyarsak), ASUS ve TOSHIBA..
Bunun yanında bu aralar ACER da harika işler yapmaya başladı...Amcama tavsiye ettiğim Laptopun maşAllahı var...3 senedir bana mısın demedi..
Sadece Win7 ye geçiş yaptığımızda format gördü..Onun dışında tıkır tıkır çalışıyor..

tnd

Asistan
Dell studio 14 "1458" kullanıyorum. 3 ay önce değiştirdim daha öncesinde LG E500 sp22t kullanıyordum. Arada gayet büyük bir uçurum var :)

i7'nin performansıyla ve compact yapısıyla son derece muhteşem bir laptop. Çok memnunum.

Acer extensa 5635g kullanıyorum; laptoptan memnunum. Ekran çerçevesi biraz ehven, ses kalitesi çok iyi değil fakat herşeye rağmen memnunum. Wireless kartı intel olduğu için çok iyi - kaliteli çekiyor. Pil 3 saat dayanıyor. Cihaz çok hafif, tek elle rahatlıkla kaldırabiliyorum. Ekran kartı benim oynadığım oyunlarda sorun çıkarmıyor. (512mb nvidia)
:) Daha ne isterim ki
+ Klavyeye bayılıyorum :p

kkoray

Profesör
casper kullanıyorum pek memnun değilim

not: askerden sonra mutlaka değiştireceğim :D

neet

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Acer kullanıyorum.Memnunum.Ancak servisinin çok iyi olduğunu söyleyemiycem..

kaberdey

Profesör
Casper ve Acer Extenza'ların çok tamirini yaptım. Şiddetle bunlara karşıyım.
DELL notebookum vardı gayet memnundum.
Şimdi Acer Aspire One (Netbook) kullanıyorum. (Ekran boyutu dışında) gayet memnunum.
Alacak olursam Asus, Lenovo ya da Toshiba alırım.

Acer 5740G benim laptopda.Fiyat performans olarak piyasadaki en sağlam ürünleri yapıyor.Gayetde memnunum.Teknisyen oldugum içinde pek sorun çıkarmadı daha :) Önemli olan nasıl kullanacağını bilmek gerisi boş.