Hafif Uykuda Uyandıran Saat/Bileklik Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Başlıkta yeteri kadar açıklayamadım, kısaca şöyle özet geçeyim; uyku takibi yapan ve alarmı ayarladığınız aralıkta hafif uykuda titreyerek uyandıran bir akıllı saat ya da bileklik arıyorum. Daha önce Jawbone UP24 kullanıyordum, şirketin batması sonucu uygulama sunucuları çökmüş ve telefon değiştirdiğimden beri uygulamaya giriş yapamıyorum.

Saatin/bilekliğin benim için olmazsa olmaz tek önemli özelliği bu. Uyku takibi ve hafif uykuda uyandırabilme.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Mi Band 3 alabilirsiniz.

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Bileğin zar zar titriyor. Mi band 3.

chaser3463

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıkta yeteri kadar açıklayamadım, kısaca şöyle özet geçeyim; uyku takibi yapan ve alarmı ayarladığınız aralıkta hafif uykuda titreyerek uyandıran bir akıllı saat ya da bileklik arıyorum. Daha önce Jawbone UP24 kullanıyordum, şirketin batması sonucu uygulama sunucuları çökmüş ve telefon değiştirdiğimden beri uygulamaya giriş yapamıyorum.

Saatin/bilekliğin benim için olmazsa olmaz tek önemli özelliği bu. Uyku takibi ve hafif uykuda uyandırabilme.
mi band 3 te sadece uyku takibi ve normal alarm var, hafif uykuda uyandırma özelliği yok diye okudum. bende hafif uykuda uyandıran bileklik arıyorum da bulamadım daha, sen bulabildin mi, yada mi band 3 te söylenilen özellik var mı, yardımcı olursan sevinirim, askerdeyim ve bu hafif uykuda iken uyandırma olayı çok işime yarar.

Son mesajlar