GTA 5 Dil Değiştirme

Bu konuyu okuyanlar

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Arkadaşlar başıma geldiği için yazıyorum.İhtiyaç halinde bu konuyla alakalı internette araştırma yaptım çoğu forum sitelerinde bu soruna çözüm bulamamışlar.Halbuki Google ye GTA 5 dil değiştirme yazdıklarında karşılarına çıkan ilk site yani Rockstar ın sitesinde açıkça yazıyor.Ben buraya yaziyim ihtiyacı olan bakar.

Bilindiği üzere Gta 5 te oyun açıldığı zaman dil seçeneğini her defasında soruyor.Olur ya yanlışlıkla gidip rusçayı seçerseniz boşuna ayarlardan dil değiştirmeye çalışmayın öyle bir seçenek yok.Sadece oyun başladığında bu seçenek çıkıyor.Ama gelin görünki yanlışlıkla seçtiğiniz dili değiştirmek pekte mümkün değil.Her defasında size dil soran oyun bu kez sormuyor. :) kalıyorsunuz ortada.Sizde benim gibi Rusça dan Settings neye benzer diye arayıp durucaksınız.

Yukarda da belirttiğim gibi Rockstar ın sitesinde mevcut

PS3 için :L1 ve R1
Xbox için : LB ve RB

Şimdi bu tuşlara ne zaman basacağız?

Ben PS3 için yaptım muhtemelen xbox içinde aynıdır.

Oyuna girdiğiniz anda ikisine birden basılı tutmaya başlayın.Yani sesler gelmeden.Eğer oyun açıldıktan sonra basarsanız olmaz.Bu şekilde ayarları sıfırlıyoruz.Atıyorım online oynayacaksanız sizden kullanıcı sözleşmesini tekrar onaylamanızı isteyecek.

İyi eğlenceler.

Son mesajlar