Gta 4 Mobile mi geliyor?

Bu konuyu okuyanlar

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Benjamin geskin geçtiğimiz yıl yaptığı bir paylaşımında GTA 4 ün 10 yılında mobil platformlara gelecğinden bahsetmiş.Hali hazırda youtube üzerinde konuşulan bir konu.Rockstar Games,San Andreas,Vice City ve GTA 3 ü 10. Yılında mobil platformlara getirmişti.Mobil oyuncuları heyecanlandıran bir konu.Umarım Nisan’da bizlerle olur.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Power bank leri hazırlayın geta 4 geliyor :cool: iyi güzel şöyle sağlam bir mobil oyun gelir umarım

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
images

:)

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
6-8 GB ramler snapdragon 835ler daha neler neler var artık cihazlarda, artık hazırız :D

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Waowww Gta 4 he :D çok isterim

erngame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Yeni teknolojilerle mümkün ileri zamanlarda bilgisayardan önce telefona çıkarsa şaşırmamak lazım :D

İyi Forumlar

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
6-8 GB ramler snapdragon 835ler daha neler neler var artık cihazlarda, artık hazırız :D
Bunun ramleler işlemcilerle pek alakası yok önemli olan yazılımın iyi olcak bunuda biliyorsundur başka telefon firmaları 6-8 gb ramli telefon yaparken ben onların oynadığı oyunları 1 gb ramlik iphonumd oynuyorum ozman apple 5 sene önceden hazırmış zaten ;)

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Bunun ramleler işlemcilerle pek alakası yok önemli olan yazılımın iyi olcak bunuda biliyorsundur başka telefon firmaları 6-8 gb ramli telefon yaparken ben onların oynadığı oyunları 1 gb ramlik iphonumd oynuyorum ozman apple 5 sene önceden hazırmış zaten ;)
Dostum ram yönetimi yazılımla alakalı bunu biliyorum, fakat 5 sene öncenin iphone’u o işlemciyle istediği kadar başarılı yazılımla bile o oyunu açamaz. Fakat işlemci önemli ;)

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Dostum ram yönetimi yazılımla alakalı bunu biliyorum, fakat 5 sene öncenin iphone’u o işlemciyle istediği kadar başarılı yazılımla bile o oyunu açamaz. Fakat işlemci önemli ;)
telefoncu bi tanıdık var bana dediği cümle seninki 7 mi 8 mi dedi dedim 6plus dalga geçme sen bu telefonla en iyi telefonların zorladığı oyunları nasıl oynuyorsun ben 10 dkk oynuyum hafiften ısınmaya başlıyo telefon sonra şarjıda bitiyo seninkinde nasıl olmuyo anlamadım dedi dedim apple uyumlu hale getirsin jailbreaksız istediğini oynarsın yaparsın hafızası dolu olduğu halde yani burdan applein telefonlarını iyi demiyorum ama diğer işletim sistemlerinden çok iyi bir işletim sistemi var bunu kişiselleştirmeyle anlamayın çünkü yazılımların iyi kötü diye sınıflandırılması o yazılımın cihazın donanımlarına göre ne kadar performans gösterdiğiyle uyguamaları nekadar hızlı ve rahat açıp kullanabilmekle alakalı evet işlemci önemli apple in işlemcisi diğer en iyi işlemciyle yarışıyo desek 6 plus zamanında 4 gb 3gb koyup notlara yetmezken 1 gb apple a yetiyorsa bu appleim başarısıdır. Ama ne zaman android işletim sistemini düzeltirse yüksek parçalara gerek duymazsa işte ozman applein önündedir.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Aynen Çok daha üstün performans göstermeyi başardılar

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Güncellerden konuşsana, note 8in hatta op5in iphonelarınkinden daha iyi performansı olduğunu görmüşsündür :)

Kaynak: https://m.youtube.com/watch?v=E1besnW-Oww

Eskiler daha önemli apple gün geçtikçe zaten bitecek bu gidişle yarışamicak ve insanların her zaman telefon alcak paraları yok gerçi buluyorlr orası ayrı bi mesele ama iphone 5s ve önceki yıllarda çıkan telefonlara bak hepsi çöp oldu ama sonrasında birtek 6 ayakta duruyor şuanda bi iki senede devam eder çıktığı yıla bak kullandığım yıla bak burda iphoneculul yapmıyorum ama bi telefon 3 sene geçtkten sonraçöp olucaksa hiç alma daha iyi 3310 al daha iyi zaten bu devirde bi telefona 6 bin tl verenin kafasını ... okadar yardıma muhtaç insanlar var sen şeyinin keyfine telefon alıyorsun rabbim böyle insalara inşallah yokluğu yaşatırda anlarlar. İnsanlar buladar para vermeseler telefona şuanda bütün fiyatlar ucuzlicak düşücek ama alıyorlar bi adamların ellerinde patlasın piyasa alt üst olsun ozman çok daha iyi olcak firmalar fiyat veriyor insanlar fiyat vermesi lazım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Zamanında adı 1080P ekran ile oyunlarda yamulan cihaz olarak geçen 6 Plus'u kullanan birine pek cevap vermeye lüzum var mı bilemiyorum.
Bir iOS fanboyuna oyun oynatan şeyin grafik birimi olduğunu ve bu grafik biriminin iOS ve Android tarafında kendi VRAM'ı olmadığını ve bu belleği O küçümsediği RAM'den aldığını anlatamazsın.
Ha 1GB'ı dolduruyormuydu o zamanki oyunlar bilemem ama yazılım yazılım diye öten arkadaşın bir şey bilmediği kesin.
Çünkü onun zamanında çıkan Note 4 de çatır çutur oyun oynatıyor. Kıytırık iOS'u nasıl öveceklerini bilemiyorlar.

Son düzenleyen moderatör:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Çünkü Hepsi Ezbere konuşuyor

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
İphonedan üstün telefon note 8 mi? İphone 5 den bahsediyorsunuz galiba.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Konunun oyun olduğu bir bölümde bile iphone a saldırmaktan vazgeçmeyen kişiler var.Gangstar 5 ve World war heroes oyunlarını oynamanızı öneriyorum mobil cihazlar sandığınız kadar yeteneksiz değil ;)

Zamanında adı 1080P ekran ile oyunlarda yamulan cihaz olarak geçen 6 Plus'u kullanan birine pek cevap vermeye lüzum var mı bilemiyorum.
Bir iOS fanboyuna oyun oynatan şeyin grafik birimi olduğunu ve bu grafik biriminin iOS ve Android tarafında kendi VRAM'ı olmadığını ve bu belleği O küçümsediği RAM'den aldığını anlatamazsın.
Ha 1GB'ı dolduruyormuydu o zamanki oyunlar bilemem ama yazılım yazılım diye öten arkadaşın bir şey bilmediği kesin.
Çünkü onun zamanında çıkan Note 4 de çatır çutur oyun oynatıyor. Kıytırık iOS'u nasıl öveceklerini bilemiyorlar.
Murat forumda insanların beynini yıkamaktan farklı birşey yapmıyorsun!! Note 4 Arena of Valor da dahi zorlanan bir cihaz nerenden uyduruyorsun bunları?

Son düzenleme:

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
İphonedan üstün telefon note 8 mi? İphone 5 den bahsediyorsunuz galiba.

Konunun oyun olduğu bir bölümde bile iphone a saldırmaktan vazgeçmeyen kişiler var.Gangstar 5 ve World war heroes oyunlarını oynamanızı öneriyorum mobil cihazlar sandığınız kadar yeteneksiz değil ;)

Murat forumda insanların beynini yıkamaktan farklı birşey yapmıyorsun!! Note 4 Arena of Valor da dahi zorlanan bir cihaz nerenden uyduruyorsun bunları?
Beyin yıkamak ha ? İyiymiş :D

kasm001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncellerden konuşsana, note 8in hatta op5in iphonelarınkinden daha iyi performansı olduğunu görmüşsündür :)

Kaynak: https://m.youtube.com/watch?v=E1besnW-Oww

Dostum bende ASUS ROG 2 getirttim yurt dışından. 1 TB HAFIZA, 12 GB RAM, 120 HZ KARE TAZELEME HIZI, 2 ŞARJ GİRİŞİ, SİNEMATİK HOPARLÖR VE HARİKA Bİ EKRAN. Bunlar en düşük örneklerinden bir kaçı.Bunun üstüne tanımam, iPhone 11 pro max e kadar tüm iPhone serilerini alıp kullandım ama bunun sayesinde iPhone’u bıraktım tamamrn sen düşün :) p30 pro ve Asus rog 2 ikilisi alt üst eder herşeyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme: