General Mobile 5 Plus Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Muharrem Akyol

Üyecik
Note 4'ten sonra alınacak bir telefon değil. Bence macera aramayın.
Kardeşim sana Note 4'e göre avantajlarını söyliyim sonra karar ver alınır mı alınmaz mı diye: 1-) 2 yıl en güncel android sürümü
2-) Saf,hafif android
3-) 3100 mah batarya ile daha uzun pil ömrü
4-) Hızlı şarj
5-) Usb type c ile hızlı veri aktarımı,modern ve teknolojik
6-) 2.5d kavis
7-) Bence tasarım çok hoş yanlar özellikle kombine renklerle müthiş, note4 gibi kaba değil
8) 13 mp flaşlı ön kamera
9-) Fiyatı note4'e göre uygun
10-) 4.5g ile 300 mpps indirme hızı,100mpps upload hızı
Şimdi yorumunu alalım kardeşim?

ahmethc

Üyecik
Kardeşim sana Note 4'e göre avantajlarını söyliyim sonra karar ver alınır mı alınmaz mı diye: 1-) 2 yıl en güncel android sürümü
2-) Saf,hafif android
3-) 3100 mah batarya ile daha uzun pil ömrü
4-) Hızlı şarj
5-) Usb type c ile hızlı veri aktarımı,modern ve teknolojik
6-) 2.5d kavis
7-) Bence tasarım çok hoş yanlar özellikle kombine renklerle müthiş, note4 gibi kaba değil
8) 13 mp flaşlı ön kamera
9-) Fiyatı note4'e göre uygun
10-) 4.5g ile 300 mpps indirme hızı,100mpps upload hızı
Şimdi yorumunu alalım kardeşim?
Tamam ben de yazayım siz karar verin. Beyefendinin zaten elinde note 4 varken android one platformuna geçiş yapması size mantıklı geliyor mu? Saf android demişsiniz saf android herkes için bir artı demek değildir herkes sevmeyebilir. Note 4'te s pen diye bir gerçek de var. Ayrıca Exynos 5433 denen işlemci snapdragon 810'u bile geçerken ne zaman ve hangi fiyatlara kullanacağımız meçhul olan 300 mbps lte hızı için 617'yi üstün görmek saçma. Gpu faktörüne baktığınız zaman isterseniz sitedeki 615li 1080p ekranlı telefonların testlerini bir de note 4'ün testini incelemenizi tavsiye ederim. Tasarım demişsiniz o da göreceli bir kavram. Çıkarılabilir pil ve amoled ekranla pil sorunu da yaşamazsınız. Bir de hiç tanımadığınız birine "kardeşim" diye hitap etmeniz garip.

TR_Asker

Asistan
Shiftdelete.net ten ne olur öncelik yapsın birşey yapsın gm 5 plus için uzun bir inceleme eksileri artıları detaylı inceleme çok iyi olucak en geç nisanın ilk haftası satışta fiyatı 999tl olacağı söyleniyor çok tatminkar özellikler iyi tasarım alınabilir fiyat çok satıcak gm 5 plus kanımca

yasinkurt

Üyecik
Merhaba Forumdaşlar :),

15.03.16 18:00'da yapılan soru-cevap yayınında Hakkı bey GM 5 PLUSH çıkış tarihi için GM yetkilisini iki kez aradı fakat ulaşmadı.

Ne zaman çıkacağı konusunda tam tarih verilse artık...

Merak ve sabırsızlıkla bekliyorum.

Çıksa da inceleme videosunu görüp ona göre alsak.

Saygılarımla.
Yasin

Muharrem Akyol

Üyecik
Merhaba Forumdaşlar :),

15.03.16 18:00'da yapılan soru-cevap yayınında Hakkı bey GM 5 PLUSH çıkış tarihi için GM yetkilisini iki kez aradı fakat ulaşmadı.

Ne zaman çıkacağı konusunda tam tarih verilse artık...

Merak ve sabırsızlıkla bekliyorum.

Çıksa da inceleme videosunu görüp ona göre alsak.

Saygılarımla.
Yasin
Soru-cevap videosunu izledim.Aynen bir an önce tanıtılsa,ayrıntılı incelenip testleri yapılsa aklımızdaki sorular ,şüpheler giderilse çok iyi olucak.

msdos-v1.2

Üyecik
Umarım bu telefonu detaylı inceleme yapıp uzun kullanım testi hızlı bir şekilde yaparlar.Zamanında bir kaç üst model telefon aldım verilen paralar gereksizmiş.İlk bakışta eksik parmak izi okuyucusu ama benim için bir eksik değil.Benim için eksik olan 5Ghz wifi ve suya karşı dayanıklık napalım 2.4Ghz bağlanırım suya karşı dayanıklılık olayında dikkat edicez;)

perkam

Üyecik
bir soru daha. bu android one platformu kaç sene boyunca yazılım güncellemesi vaad ediyor?

perkam

Üyecik
müşteri hizmetleri android güncellemeleri konusunda garanti veremiyoruz dedi.

ama reklamlarda falan 2 sene güncelleme garantisi diyor.

aslında 2 senede az değil mi? Apple gibi yapsalar iyiydi.

Muharrem Akyol

Üyecik
müşteri hizmetleri android güncellemeleri konusunda garanti veremiyoruz dedi.

ama reklamlarda falan 2 sene güncelleme garantisi diyor.

aslında 2 senede az değil mi? Apple gibi yapsalar iyiydi.
Perkam kardeşim Gm 5+'nın güncellemesini direk Google veriyor, yani herhangi bir sorun olmayacak.2 yıl eksiksiz tam güncelleme alıcak telefon.

perkam

Üyecik
Perkam kardeşim Gm 5+'nın güncellemesini direk Google veriyor, yani herhangi bir sorun olmayacak.2 yıl eksiksiz tam güncelleme alıcak telefon.
ve bundan haberi yok mu müşteri hizmetlerinin. çok saçma. kuvvetle ihtimal dediğiniz gibidir ama, bu müşteri hizmetlerinin kalitesizliğini gösterir.

Muharrem Akyol

Üyecik
ve bundan haberi yok mu müşteri hizmetlerinin. çok saçma. kuvvetle ihtimal dediğiniz gibidir ama, bu müşteri hizmetlerinin kalitesizliğini gösterir.
Olabilir ama benim düşüncem güncellemedeki garanti veremediği cihazlar android one telefonları olmayan discovery modelleridir.

Alio6

Doçent
Hepsiburada.com'da çıktıktan ne kadar süre sonra indirime girer

TR_Asker

Asistan
telefonun çıkış tarihi hala belli değil mi ?
Lenovo vibe p1 mi gm 5 plus mı ?
mart sonu nisan başında çıkıcak güncelleme konusunda gm 5plus batarya konusunda p1 mantıklı ama gm 5plus günü çıkarıcaktır bence onun dışında aynı özellikteler sadece parmak izi okuyucu ve batarya ile p1 önde

GokhnGs

Üyecik
4g deki olmayan uygulamalar bunda da olmucak mı müzik çalar galeri vb

stat counter