General Mobile 5 Plus Kullanıcıları Kulübü

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Hocam dün gm nin destek hattı ile konuştum nisanin ikinci haftası olarak konuşuluyor ama tam olarak belirlenmedi diye bi cevap aldım
yorumunuz için teşekkürler her gün sitesine girdim marketlere baktım göremedim destek hat bilmez diye de aramamıştım sağolun

mstfarich

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Geçen hafta destek hattında nisanın ilk haftası diyorlardı. Bu gidişle nisan sonuna kalacak galiba..

grkn__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
General mobile reisi sanırım biraz manipülasyon yapıyor, yapılan röportajlarda herkese nisan diye duyuruldu. Burda yapılan duyuru ise mayıs ayında satışa sunulacağı, nasıl bir firma yönetimi nasıl bir anlayış hayretle izliyor insan gerçekten. İyi iş çıkarılmış eyvallah güzel ancak planlaması bu kadar basitsenmemeliydi.

murdax105nc

Asistan
Reaksiyon puanı
33
bu ürün normal şartlarda 750 lira üstü fiyatla çıkarsa alınmaz. avrupada her şey dahil 199 euroya satılıyor. bugünkü kurla 638 liraya denk geliyor. hani ithal ürünlere o kadar vergi türk firmalarının önü açılsın diye yapılmıştı? şu an 999 lira gibi bir fiyat konuşuluyor. hadi %18 kdv bile koysan üstüne bugünkü kurla 753 lira oluyor.

sen avrupada her şey dahil 638 liraya sattığın telefonu kendi ülkende hangi mantıkla 999 liraya satıyorsun? eğer böyle bir fiyattan çıkacaksa giderim en rezalet samsung mega grand prime telefonu alırım yine de bunları almam.

miskindayı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Ekli dosyalar

• IMG_20160402_184832.jpg
    IMG_20160402_184832.jpg
    122.8 KB · Görüntüleme: 383

mstfarich

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
hala göremiyorum:mad:o_Oo_O ne zaman yayımlamışlar

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
youtube kanalında olan video yayınladı o gönderi özel bir gönderi reklam amaçlı koyulan gönderi

grkn__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mayıs ayında çıkma ihtimali çok yüksek beyler boşuna beklemeyin hatta mayıs sonu falan bile yapabilirler satışa sunumu....

perkam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
şimdi sordum tekrar müşteri temsilcisine,

"Kesin bir açıklama yapılmadı fakat muhtemelen Nisan 2. haftası satışa sunulacak."

cevap budur.

erkanerk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Firma ürünün satışa çıkış sürecini yönetemedi. Piyasaya her gün yeni bir ürünün çıktığını düşünürsek, bu gecikmeyle satış olarak bence avantaj kaybediyor.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
General Mobile 5 Plus Ne zaman satışa çıkacak ? İşte gelen cevap :

551df09fa1b594dfe4ed49dd2d9a3ac7.jpg

perkam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
evet bende az önce tekrar sordum. Nisanın 3. haftası...

fiyatı 999 TL oldu diyelim. Tüm teknoloji marketlerde bu fiyata satılacak, peki hepsiburada gibi internetten satış yapan firmalarda daha ucuz olur mu?

Reaksiyon puanı
0
Nisanın 3. haftası derken önümüzdeki haftamı yoksa 2 hafta sonrayı mı kastediyor?

erkanerk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Üretici firma ürünü tanıtırken söyleşilerde fiyatın 1000 lira altı olacağını söylemişti.
İnşallah 999 lira yapmazlar:)
Piyasadaki yoğun rekabette pazarda ciddi bir varlık göstermek istiyorlarsa 900 lira gibi bir rakam gerçekçi olur.

Latif311

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fiyat 999 diyorlar ama 900 olursa daha iyi olur bomba gibi düşer.Çıkış tarihi de kesinleşti 21 28 nisan arası

erkanerk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Firma ürünü tanıtırken söylediği çıkış fiyatı 1000 lira altıydı. Döviz kuru o günden bugüne iyi düştü.
Firma son olarak fiyatı belirlerken bunu da göz önünde bulunursa iyi olur.

mstfarich

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Şimdi ablamın telefonu bozuldu ve bende ona 2 hafta bekleyip bu telefonu almasını söyledim. Sizce iyi mi yaptım ? Kendimede alacağım. İkimizde oyun oynamıyoruz. Sadece sosyal medya , fotoğrafçılık ve müzik dinliyoruz ? Bu telefonu mu almalıyız yoksa başka bir telefon mu ? Başka telefonsa hangisini önerirsiniz

miskindayı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şimdi ablamın telefonu bozuldu ve bende ona 2 hafta bekleyip bu telefonu almasını söyledim. Sizce iyi mi yaptım ? Kendimede alacağım. İkimizde oyun oynamıyoruz. Sadece sosyal medya , fotoğrafçılık ve müzik dinliyoruz ? Bu telefonu mu almalıyız yoksa başka bir telefon mu ? Başka telefonsa hangisini önerirsiniz
Eğer bir telefondan beklentileriniz sadece bunlarsa GM nin kamera performansı ve ses performansıyla ilgili bişey bilinmiyor o yüzden çıkınca inceleyip alabilirsiniz yada incelemelere bakıp alırsınız

erkanerk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Türkcel internet mağazasına konuldu. Çok yakında burada diye.
Fiyatı peşin 999 lira yazıyor.
Hadi hayırlısı bakalım.

kadiryasan41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Avea , türkcell sitelerinde satışları başlamış. Yeni ürün yazıyor hatta