General Mobile 5 Plus Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Z5 Compact ve bunun arasında kaldım. Z5 Compact kamerası bununda Android güncellemesi cezbediyor

arkadaşlar nisanın ilk haftası mı çıkar yoksa en geç martta mı görebiliriz

Arkadaşlar! Şimdi bu Gm 5 Plus çift taraflı usb bellekleri okuyabilecek mi? Bir de klasik android şarj aletleri ile şarj edilebilecek mi? Yani usb type c ile uyumlu mu?

bende çıkar çıkmaz almayı düşünüyorum ya xa lg g3 bir de bunun arasında kararsızım
Kardeşim belki faydası olur diye sana Lg g3 kullanıcısı olarak bir iki bir şey söyliyim. Lg g3 ekran ve arka kamerada muhteşem.Ancak ön kamerası çok da iyi değil.Haricinde şarjı çok çabuk bitiyor.Yani Gm 5 plusla aralarında dağlar kadar fark olur diye tahmin ediyorum.Lg g3'ün ekranı qhd olduğu için performansı çok da iyi değil.Ara yüz stabil.Lg'nin güncelleme desteği de Samsung gibi değil idare eder.Benim fikrim düşünmeden Gm 5 Plus al.Neden diyecek olursan renk seçenekleri daha fazla,ön kamerası gayet güzel,güncelleme 2 yıl boyunca alacaksın,performansı gayet yeterli olucaktır,gorilla glas 4 ve 2.5d kavis var bunlar çok hoş,ram 3gb ve saf android muhteşem olucaktır ve en güzeli usb type c ile hızlı şarj i,gelişmiş modemle indirme hızı çok yüksek olacak,dosya kopyalama çok hızlı olacak...Yani kısaca Gm 5 Plus çok modern ve yeni özelliklere sahip.Her türlü mantıklı olan Gm 5 Plus.Allah izin verirse ben de xperia z1'den geçiş yapıcam.

Şimdi bu Gm 5 Plus saf android kullanması ve full hd ekran olması hasebiyle Lg g4'den hızlı ve stabil çalışır ; performans anlamında daha iyi bi sonuç verir değil mi? Düşünceleriniz neler?

Şimdi bu Gm 5 Plus saf android kullanması ve full hd ekran olması hasebiyle Lg g4'den hızlı ve stabil çalışır ; performans anlamında daha iyi bi sonuç verir değil mi? Düşünceleriniz neler?
Performans olarak testler dışında hicbiryerde farkını hissedebileceginiz biryer olacağını düşünmüyorum kamera konusunda tabi g4 ve ekran konusunda ama full hd zaten yeterli ki pikselleri görme şansınız yok ben note4 kullaniyorum cikarsa almayı düşünüyorum açıkçası ios gibi saf androidin ben herzaman cok daha iyi oldugunu dusunuyorum diger arayuzlerden

Note 4 den aşağı kalır mı sizce oyunlarda snapdragon 617 nasil acaba ve grafik birimi eğer yüksek güç isteyen oyunlarda kasar sa hic degistirmem note4 ü

stat counter