Gaziantep İngilizce Almanca Kursu Arayanlar

Bu konuyu okuyanlar

elbim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,
1990 Yılında Gaziantep’te bilişim alanında faaliyete başlamış olan Elbim Kursları bugüne kadar el değiştirmeden istikrarlı bir şekilde büyüyerek günümüze gelmiş Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ve köklü bir kurumdur.
Kuruluşundan bu güne kadar sayısız başarılara imza atmıştır.

• İngilizce dil eğitiminde Oxford Üniversitesi eğitim tekniklerini ve Oxford Üniversitesi eğitim materyallerini kullanarak uluslararası düzeyde dil eğitimi vermekteyiz.
  • Logo Yazılım Yetkili Eğitim Merkezi olarak yıllardır kursiyerlerini meslek sahibi edip yeni hayata adım atmalarını sağlayarak topluma daha yararlı bireyler yetiştirmekteyiz.
  • Microsoft Yetkili Eğitim Noktası olarak Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika eğitimleri vermekte ve insanlarımıza bilgisayar kullanımı öğretmekteyiz.
  • 2007 yılından beri Aile Birleşimi alanında yabancı dil eğitimi verip vize sınavlarını kazandırarak aileleri birbirlerine kavuşturuyoruz.
  • Almanya Aile Birleşimi Vize Sınavlarını kazandırarak kişileri ailelerine kavuşturduk.
  • İngiltere Aile Birleşimi Vize Sınavlarını kazandırarak kişileri ailelerine kavuşturduk.
  • Geçtiğimiz yıllarda Almanya Goethe Enstitüsünün Vize Sınav Merkezi olarak faaliyetlerimize devam ettik
  • Şimdi ise TELC Yetkili Vize Sınav Merkezi olarak kursiyerlerimizi ailelerine kavuşturuyoruz.
  • Yine Geçmişte City & Guilds Yetkili Vize Sınav Merkezi olarak İngiltere Vize Sınavını kazandırarak aileleri kavuşturduk.
  • Şimdi ise İngiltere Aile Birleşiminde Trinity Yetkili Vize Sınav Merkezi olarak aileleri kavuşturmaya devam etmekteyiz.
  • Ayrıca Cambridge Üniversitesinin Yetkili Vize Sınav Merkezi olarak hizmet vermekteyiz.
  • Almanya Türk Toplumu Derneği ile ortak olarak her ay kursumuzda düzenlediğimiz uyum seminerleri ile kursiyerlerimizi Almanya’daki yeni hayatlarına hazırlanmalarında yardımcı oluyoruz.
Bu çalışmalarımızın sonucu olarak Türkiye’nin En Başarılı Vize Sınav Merkezi seçildik ve Almanya Büyükelçisi Dr. Eckart Cuntz ve Alman Bakan Prof. Dr. Maria Böhmer kursumuzu bizzat ziyaret etmiştir.
Ayrıca Türkiye’de İngiltere Aile Birleşimi ilk defa Gaziantep’te Elbim Kurslarında gerçekleşmiştir bunun gururunu yaşıyoruz.
İletişim: için Tıklayınız...

Son mesajlar