Galaxy Note 3 sarj sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Kntt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar. Telefonu alali iki hafta olmadan sorunlar basladi bile . Aksamlari sarja koyup , yuzde yuz oldugunda sarj aletini sarjdan cekiyorum . Sabah uyandigimda yuzde 100 olan sarj yuzde 70 oluyor !!! Neden kaynaklaniyor olabilir ?

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
direk gonder.garantiye ayni sorun hala yasaniyorsa

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bendede note2 var ayni sorun bendede oluyor. Telefonu kapatip sabah ac

Yılmaz34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende de s2 var bu sabah saat 6 da %100 olmuştu şarjdan çektim uyudum. Sabah 10 da %90 kalmıştı şu işe bak!

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
batarya kalibrasyonu yapın.işe yaramazsa direk servise.

Kntt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumlarınız için teşekkürler . Garantiye vericem lakin kullanım kılavuzunda şu yazıyor ; Sarj ile ilgili şeyler garantiye girmez . Eğer bu benim sorun içinde geçerse telefonları kafalarına fırlatırım ! Bu ne ya ! Bir de iş telefonu diye satıyorlar bana , daha hiç oynamadan sarjı bitiyor !

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaslar. Telefonu alali iki hafta olmadan sorunlar basladi bile . Aksamlari sarja koyup , yuzde yuz oldugunda sarj aletini sarjdan cekiyorum . Sabah uyandigimda yuzde 100 olan sarj yuzde 70 oluyor !!! Neden kaynaklaniyor olabilir ?
Servise götür pil arızalı değiştirirler

Kntt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Umarim degistirirler. Yoksa kafalarina firlatirim telefonu .

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Olay sonuclaninca ne oldugunu yazabilir misin? Bende belki servise vericemde nasil oldugunu ogreneyim :)

Kntt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elbette ki . Bu hafta sonu servise vericem bakalım , ne diyecekler , ne yapacaklar :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun bugün galaxy s4 cihazımda oldu. Müşteri hattını aradım servise yolalyın dediler. Hazır garanti varken kullanacağım ben de.

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Yorumlarınız için teşekkürler . Garantiye vericem lakin kullanım kılavuzunda şu yazıyor ; Sarj ile ilgili şeyler garantiye girmez . Eğer bu benim sorun içinde geçerse telefonları kafalarına fırlatırım ! Bu ne ya ! Bir de iş telefonu diye satıyorlar bana , daha hiç oynamadan sarjı bitiyor !
İlk başta galaxy s4ümde aynı sorun vardı yazan ziyaretçi bendim kardeş. Giriş yapmayı unutmuşum. Bugün götürdüm ve bugün yine telefonu servisten aldım. Batarya değişmiş. Ama bu batarya öncekinden biraz farklı gibi. Her yeri korece ve 2600mAh eski bataryada yanlışım varsa düzeltin ama ön yüzeydeken bunda arka yüzdünde bataryanın. Direk servise yolla. Bugün garanti belgei bile istemedi adamlar. :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sizde hangi model var acaba bu durum var mı ve kalibre ettiniz mi
kalibre etme yöntemini bir blog'da biri paylaşmıştı gördüm. Arama kısmına kod giriyorsunuz lakin yorumlarda herkes adama sövmüştü. Daha da şarj yemeye başlamış herkeste. :D Hiçbir şey yapmadan direk servise. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bende note3 kullanıcısıyım şarja taktıgımda hep yuzde 1 diyor şarj oluyor görünüyor ama dolmuyor. çıkarıp yenıden taktıgımda dolmaya başlıyor. bir bilgisi olan var mı:)

ayzıl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar. Ben de telefonumu alali bir kac hafta oldu. Basta her sey normalken simdi telefonu sarj edemiyorum. 1 2 saatte %100 olan telefon simdi butun gece sarjdayken bile %56 olabiliyor ancak. Telefonu sarja takiyorum doluyor gozukuyor ama sarji bitmeye devam ediyor. Ne yapmaliyim sizce?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadslar note 3 kullanıyorum durduk yere hoporlerden ses gelmemeye basladı kulaklıkla feln ses gelıyor hoporlerden gelmıyor neden ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm :( note 3 de şarja takıyorum şarj olmuyor neden bilen cevaplasın lutfen :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim de note 2mde ayı problem vardı. orjinal samsung kablosu sorunlu oluyormuş. yeni kablo aldım çook hızlı şarj oluyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Resimleri email eki olarak gonderirken boyutunu degistiremiyorum, sorunun cozumunu bilen bir arkadas var mı acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:sneaky2:bu ne kardeşim not 3 almayı dusunuyorum ama bu yorumları ve problemleri okuyunca vazgecmek üzereyim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende note 3 kullanıyorum 4 aydır son zamanlarda gece 12 de takıyorum 5 6 gibi yuzde 80 falan oluyor artı cok cabuk sarzım gidiyor bide 100/100 bırakıyorum sabah kalktıgımda 100/ 60lara falan düşüyor samsungun gözüne girsin bu telefon + imei numaramı klonlamışlar ne yıpıcam ben bence iphone den baskası yalan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende alalı 6 ay oldu su an yurt dısındayım gece kapatıp takıyorum sabah hic dolmamıs bi şekilde aynı 2 saatte dolan telefon 7 saatte sarj oluyor .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı sorun ne yapacagım bilmiyorum . su an türkiye de de degilim 20 gün sonra dönecegim sizce burda bir telefoncuya mı gitmeliyim türkiyeyi mi beklemeliyim 6 ay oldu alalı ve türkiye garantili

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Arka planda senkronizasyon ayarlarıni kontrol edin, ayarlar-konum kısmından GPS ayarını yuksek doğrulukta ise minimuma getirin. Hava durumu widgeti yenileme zamanını minimuma getirin. Ben şahsen note 3'u rootlayip custom ROM kurdum. Cm 11 kullaniyorum. Snote gibi uygulamalardan vazgecmem diyorsaniz stock rom uzerine yapilandirilmis romlar kurabilirsiniz. Crash rom, omega rom veya xnote romlari pil seviyesi gibi bir cok iyilestirmelerin entegre edildigi romlar. Mevcut romunuzu rootlayip auto tweaker aracı ile pil iyileştirmeleri yapabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben telefonu alalı 3 gün oldu toplam 4 kere şarja taktım. bende mi hata yoksa telefonda mı anlamadım biraz fazla kullanmış olabilirim ama çok çabuk şarjı bitiyor. mesela yüzde yüzken çıkarıyorum sadece whatsapp facebook a falan giriyorum hemen yüzde doksan altı, doksan dört falan oluyor. NOTE 3 NEO kullanıcısıyım.. bildiğiniz birşey varsa paylaşabilir misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arka planda senkronizasyon ayarlarıni kontrol edin, ayarlar-konum kısmından GPS ayarını yuksek doğrulukta ise minimuma getirin. Hava durumu widgeti yenileme zamanını minimuma getirin. Ben şahsen note 3'u rootlayip custom ROM kurdum. Cm 11 kullaniyorum. Snote gibi uygulamalardan vazgecmem diyorsaniz stock rom uzerine yapilandirilmis romlar kurabilirsiniz. Crash rom, omega rom veya xnote romlari pil seviyesi gibi bir cok iyilestirmelerin entegre edildigi romlar. Mevcut romunuzu rootlayip auto tweaker aracı ile pil iyileştirmeleri yapabilirsiniz.
N9000Q modelinden bahsetmiyorsunuz sanırım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede trend plus vardı 18 haziranda aldım 7 gün sağlam çalıştı toplamda, gerisi sinyal yüzünden servis kargo ve ana merkez kararı beklemesi. Samsungta bu aralar ısınma şarj ve sinyal sorunlu telefonlar çok alacaklar bunları göz önünde bulundursun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ArkadaşLarrr O Telefonun akşam %100 olması sabah ise %90 olması normal bişeyy cünkü Telefon zatenn kendi içinde Görevler yaptıgı için öyle oluyorrr İsterseniz AYARLARDAN PİLE TIKLAYIN GÖRECEKSİNİZZ

Son mesajlar