Foxit Reader 5.1.0.1021

Bu konuyu okuyanlar

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Foxit_PDFReader.jpg

Foxit Reader, PDF dosyalarını görüntülemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. PDF dosyalarını görüntülemek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Anasayfa - http://www.foxitsoftware.com

Boyut: 11.9 MB

Download Foxit Reader 5 [exe]

Download Foxit Reader 5 [msi]

Ravenholm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pdf denince tek vazgeçilmez yazılım. Her zaman güncelleniyor. Ing idare ediyoruzda bence tek eksiği TR dil desteğinin olmaması.

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Tamam arkadaşlar, buldum:

Aşağıdaki Türkçe dil dosyasını FoxitReader.exe dosyasının bulunduğu dizinde "lang" klasörü oluşturup kopyalarsanız dil sorununuz çözülür.

Ne olur ne olmaz diye bu dosyayı WordPad uygulamasında açıp kullandığınız Foxit sürümü ile uyumlu hale getirin.
<Reader version="5.1.0.1021" language="Turkish">
http://languages.foxitsoftware.com/x...lang_tr_tr.xml

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Türkçe dil sorunu çözmemeleri tuhaf. Standart olarak lang klasörü yok manüel olarak da indirtmiyor <:)

Teşekkürler [MENTION=47793]evowinds[/MENTION] <:)

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Türkçe dil sorunu çözmemeleri tuhaf. Standart olarak lang klasörü yok manüel olarak da indirtmiyor <:)

Teşekkürler @evowinds <:)
Türkçe ile doğrudan alakası yok, çok dillilik sorunu var ve muhtemelen yapılan bir değişiklik dil dosyası indirme ve değiştirme yöntemine uyarlanmamış. Eski usul devam ediyor.

zebaniselo

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Herkese tavsiye ederim.adobe gibi 100 lerce mb yer kaplamaz,ve çok hızlı çalışır,açığı çok daha fazladır.

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Daha önce bu programı kullanmış ve Adobe Reader'daki bazı özellikler olmadığı için kaldırmıştım, acaba o özellikler bu sürüm ile geldi mi?
Örnek olarak: PDF bir dosya açtığımda ''sağ tık- seçim aracı'' seçip okuduğum önemli bir bölümü kopyalayıp pdf dosyasını kapattıkdan sonra sıfırdan açtığım bir text ya da doc dosyasına kopyalanan bölümü yapıştırabiliyordum. Bu özellik benim için olmazsa olmaz olduğu için foxit'i zamanında deneyip silmiştim.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Daha önce bu programı kullanmış ve Adobe Reader'daki bazı özellikler olmadığı için kaldırmıştım, acaba o özellikler bu sürüm ile geldi mi?
Örnek olarak: PDF bir dosya açtığımda ''sağ tık- seçim aracı'' seçip okuduğum önemli bir bölümü kopyalayıp pdf dosyasını kapattıkdan sonra sıfırdan açtığım bir text ya da doc dosyasına kopyalanan bölümü yapıştırabiliyordum. Bu özellik benim için olmazsa olmaz olduğu için foxit'i zamanında deneyip silmiştim.

o dediğinin daha iyisi var foxit reader'da

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Okul işleri hariç pek işime yaramıyor :)

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
katılımsız olarak indirin tr derdiniz olmasın arkadaşlar..:)

Son mesajlar