Firefox'da mail eklentilerinde Gmail sorunu yaşayan?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Gmail'i kontrol ettiremiyorum bi türlü, webmail notifier, gmail notifier ve gmail manager denedim hiç biri bağlanmıyor. Sadece ben mi bağlanamıyorum yoksa genel birşey mi merak ettim.

ikspi

Profesör
daha önceden "gmail netifier" kullandım ve bir süre sonra iş görmez oldu. Sonra "gmail manager" kullandım. Son kullandığımda sorun yoktu. ff daha hızlı açılsın diye artık gmail manager ı kaldırdım.

Gmail manager'ın addons.mozilla.org sitesinde verdiği 0.6.4.1 sürümü çalışmıyor, orada yorumlarda 0.6.4.1.3 sürümü verilmiş o çalışıyor. Buradan indirebilirsiniz sorun yaşayan varsa.

webmail notifier ile diğer eposta adreslerimi de kontrol edebiliyorum, pop3lü olanı ve hotmaili ayrıca gmail var. gmail manager sadece gmail için sanırım.

hepsini denedim hiçbiri chrome'daki Mail Checker Plus for Google Mail eklentisinin yerini tutmuyor, firefoxta Gmail Notifier kullanıyodum çalışmamaya başladı kaldırdım zaten çalışırken de bişeye benzemiyodu. birkaç yıl chromedaki gibi kaliteli bir eklentiyi firefoxta bulamıyorum deseler kimse inanmazdı heralde:)

Webmail Notifier benim hoşuma gidiyor ya sade ve birçok hesaba bağlanabiliyor, mail geldiğini bildirsin yeter :D

hepsini denedim hiçbiri chrome'daki Mail Checker Plus for Google Mail eklentisinin yerini tutmuyor, firefoxta Gmail Notifier kullanıyodum çalışmamaya başladı kaldırdım zaten çalışırken de bişeye benzemiyodu. birkaç yıl chromedaki gibi kaliteli bir eklentiyi firefoxta bulamıyorum deseler kimse inanmazdı heralde:)
İşte 5 yıllık Firefox maceram bu yaptıkları eklentiyle son buldu :D uzun zamandır chrome kullanıyorum bu eklentinin yüzünden taki güncellenene kadar. Allah'tan arka planda çalış seçeneği eklediler chrome'a bağlı kalmıyorum. Chrome kapalı olsada gmail haber veriyor ama yinede ben huzursuzum.

Mail Checker Plus for Google Mail eklentisinin .js dosyası lazım Firefox'a Greasemonkey kurdum o eklenti .js uzantılı eklentileri kabul ediyor. Öyle gömmeye çalışacağım bulan varsa buraya koyabilirse çok iyi olur

webmail notifier da 1 haftadır gmail'i kontrol edemiyor. gmail manager'ı indirdim. kullanıcı adı ve şifreyi yazmama rağmen sürekli olarak yeniden girmemi istiyor.

AliA

Guru
Onursal Üye
Deli ediyor adamı valla.

Düzeltseler bari hemen.

AliA

Guru
Onursal Üye
Akşam bir ara sorun vardı bende. İki defa tarayıcıyı kapatıp açtım "e-posta kontrol edilmedi" yazıyordu.

Şu an sorun yok. :)

stat counter