Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Profesör
Reaksiyon puanı
271
Ben evimdeki sınırsız İnternet'i dışarıda kullanmak için telefona aktarmak istiyorum. Telefona İnternet aktarımı Mümkün müdür? Mobil Veriniz kullanıyorsunuz İnternet paketiniz bitti, o sırada depoladığınız İnternet kullanmak istemez miydiniz?

Reaksiyon puanı
15
reklamlarda vodofone ona benzer bişey yapıyordu diye biliyorum araştır bi kardeş

emirardagumus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Böyle bir şey olsa, kim internet paketi alır telefona. :) Ortak paketler belki vardır fakat yine de limitlidir. Evdeki gibi limitsiz interneti ortak kullanıma sunulması şirketlerin işine gelmez.

yavuzcihanozyurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
İnternet hakkı depolanacan bir şey değil ki. Bir kere mantıken yanlış :) Yani var olanı tüketmiyorsunuz, bağlantıda kullanılan sınırlardır paketler. Elektrik, su, doğalgaz gibi değil yani :) İnternet ağlarla beraber cihazların birbirine bağlılığıdır. Adamlar gidip buna sınırlama getirerek paket olarak satıyorlar sadece. Evde depolayayım sonra kullanırım mantığı da süpermiş :D

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Ev internetin turkcell superonline ise turkcell hattına atabiliyosun 5tl karşılığında 1 yada 2 gb

krkusus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
böyle bir teknolı çok zor değil çok basittir ama işte ama ama ama,,, neden mi ozaman turcekll vodofene gibi şirketler kime internet satıcak demi ? :D o yuzden daha iyi para kazanma yolu olursa o zaman izin verilir

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Bluetooth ile göndeririz artık.. ?

Son mesajlar