Türkiye pazarında yer alan en iyi telefon üreticisi?

• İphone

• Huawei

• Samsung

• Xiaomi

• OnePlus

• HTC

• Honor

• LG

• Meızu

• Nokıa

• Asus

• GeneralMobile

• Sony

• Lenovo

• Casper

• Vestel

• Diğer

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Edenhazard

Asistan
Reaksiyon puanı
14
bendeki android telefonlar niye yavaşlamıyor maxiplus 5 bile yavaşlamadı... senin android kullanmadığın kesin... SAMSUNG androidi katlettiğinden o sayılmaz...
Suan sana samsung a7 ile yaziyorum ne biçim üslubun var senin cevap yazmassan düşüncelerime birdaha sevinirim.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Güncelleme desteği kesildikten sonra en son işletim sistemi güncellemesi almış android cihazda ios cihazda yavaşlıyor..

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Güncelleme desteği kesildikten sonra en son işletim sistemi güncellemesi almış android cihazda ios cihazda yavaşlıyor..
yıllardır güncellenmeyen maxiplus 5 yavaşlamadı sen nereden uyduruyorsun bunu ki? yavaşssa yavaştır...

tores52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
EN İYİ TELEFON ÜRETİCİSİNİ SEÇİYORUZ

Ekli dosyayı görüntüle 51744 Ekli dosyayı görüntüle 51747 Ekli dosyayı görüntüle 51745 Ekli dosyayı görüntüle 51749 Ekli dosyayı görüntüle 51748

Ben kendi sıralama mı yaptım sizinde sıralamanızı yapıp göndermenizi bekliyorum. Listede sadece Türkiye Pazarında bulunan firmalara yer verilmiştir.
EN İYİ TELEFON ÜRETİCİSİNİ SEÇİYORUZ

Ekli dosyayı görüntüle 51744 Ekli dosyayı görüntüle 51747 Ekli dosyayı görüntüle 51745 Ekli dosyayı görüntüle 51749 Ekli dosyayı görüntüle 51748

Ben kendi sıralama mı yaptım sizinde sıralamanızı yapıp göndermenizi bekliyorum. Listede sadece Türkiye Pazarında bulunan firmalara yer verilmiştir.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bence

1 Samsung

2 Apple

3 Başka tanımam

Son düzenleme:

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
yıllardır güncellenmeyen maxiplus 5 yavaşlamadı sen nereden uyduruyorsun bunu ki? yavaşssa yavaştır...
Bizde kullanıcıyız 3310 kullanmıyoruz heralde nerden uyduruyorsun diyor sende kullandığın telefona leke sürdürmemeye çalışanlardansın heralde böyle devam edebilirsin..

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Bizde kullanıcıyız 3310 kullanmıyoruz heralde nerden uyduruyorsun diyor sende kullandığın telefona leke sürdürmemeye çalışanlardansın heralde böyle devam edebilirsin..

sallamasyon bilgilerle androide iftira atıyorsan ne dememi bekliyorsun? 4.4.2 kullanan hiç bir cihazda kasma yok... + androidi pcdede kullandım asla kasmadı... 7/24 çalışırken hemde... msi VR601 notebook ile kasmadan 2 yıl kapatmadım...

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
sallamasyon bilgilerle androide iftira atıyorsan ne dememi bekliyorsun? 4.4.2 kullanan hiç bir cihazda kasma yok... + androidi pcdede kullandım asla kasmadı... 7/24 çalışırken hemde... msi VR601 notebook ile kasmadan 2 yıl kapatmadım...
android 4.4'mü kaldı bende android kullanıcısıyım millet gibi hangi işletim sistemini kullanıyorsa o iyidir demiyorum kötü yanınıda iyi yanınıda söylüyoruz git al bakalım note 3 kasma varmı yokmu

selcukaslan012

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her ne kadar sevilmiyor olsa da Apple :) Telefonu Kurye Sepeti ile sipariş ediyorum artık. Gözüm kapalı güvenebiliyorum

SamsungBilgim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Huaweii sadece kendisine değil en büyük baş firmalara parça üreten bir şirket. Açık ara fark ile önde.
kardeşim konu parça üretmekse yanlış yerdesin . samsung un kimlere hangi parçaları sattığı ortada
huawei kime ne satmış ki

---- Mesajlar birleştirildi ----

Samsungun s ve Note serisini tek geçerim adamlar kendilerinden başka çoğu firmaya parça satıyor dahada konuşmaya gerek yok
arkadaki insanlar için biraz daha yüksek sesle söyle :D
Ekli dosyayı görüntüle 53070

Son düzenleme:

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
android 4.4'mü kaldı bende android kullanıcısıyım millet gibi hangi işletim sistemini kullanıyorsa o iyidir demiyorum kötü yanınıda iyi yanınıda söylüyoruz git al bakalım note 3 kasma varmı yokmu
sana SAMSUNG hariç demedik mi? SAMSUNG androidi bozuyor sonra android kötü sanıyorsunuz...

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
sana SAMSUNG hariç demedik mi? SAMSUNG androidi bozuyor sonra android kötü sanıyorsunuz...
Samsung hariç diye bir yazı görmedim neyse bak işine boşver herkes ne kullanıyorsa kullansın söylediğinin arkasında dur..

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Bence en iyi üretici ucuz kaliteli ve iyi donanaımlı üretendir

Son mesajlar