En iyi müzik indirme programı

Bu konuyu okuyanlar

Umurb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bazı müzik indirme programlarını '' En iyi müzik indirme programı '' adı altında derlemek istedim.Hepimiz biliyoruz ki müzik hayatımıza büyük bir anlam katıyor.İşte size sevdiğiniz müzikleri indirme imkanı sağlayan bir kaç program tavsiyesi.

1)iTunes
Benim için kuşkusuz en iyisi.Müzik video,film ve klip gibi içerikleri telefonunuza rahatça aktarabiliyorsunuz. iTunes Store içinde 26 milyondan fazla müzik var. Bu müzikler ise parçası başına 0,59 ₺ den başlıyor.Satın alacağınız müziği kısa bir süre dinleyip alabiliyorsunuz.Sadece Apple mağazasında mevcut ve Apple'a ait bir uygulama.

iTunes - iTunes’u Hemen İndirin - Apple (TR)

2) Şarkı Evreni
Google Play'de şu sıralarda büyük ilgi gören müzik indirme programlar arasında.Kullanımı oldukça basit ve kolay olan uygulama ile oldukça fazla şarkıcının eseri mevcut.Kolayca arama yapıp indirebilirsiniz. İndirmenize gerek kalmadan da şarkıları dinleyebiliyorsunuz.

Şarkı Evreni - Google Play'de Android Uygulamaları

3) Jumbo Müzik
Bu programda deneyip beğendiklerim arasında.Diğer ikisinden pek bir eksiği yok gibi.Bu uygulama da kullanıcılar arasında bir hayli sevilmiş.Güzel yorumların yanında birkaç kötü yorum da almış tabi ki.Google Playden bulabilirsiniz.

Jumbo Müzik - Google Play'de Android Uygulamaları

4) Bearshare
Pc programı olan Bearshare, eski ve kullanışlı bir program olarak hala hizmet vermekte.Türkçe arayüzü,indirme yapmadan müzik ve video izleyebilme ve dosyaları otomatik tarama özelliği ile gayet kolaylık sağlıyor.Programın mobil sürümü yok, Pc uygulaması olarak hizmet veriyor.

BearShare İndir - Müzik İndirme Programı

eniyimüzikip2.jpg

5) Ares

Sadece müzik değil, birçok arşiv dosya ve dökümanı içinde barındıran Ares, müzik indirmek amaçlı kullanılabilecek güzel programlardan biri.Son aldığı güncellemelerle birlikte BitTorrent ve Shoutcast radyo istasyonları desteği alan Ares ile kendi kanalızı oluşturup arkadaş edinebilirsiniz.Fakat kötü yönleri de yok değil.Arama hızının kötü olması ve indirmelere yavaş başlaması insanın gerçekten sinirlerini bozuyor.Bu programda sadece Pc platformunda hizmet veriyor.

Ares

6) You Tube mp3 Dönüştürücü
Bu programla You Tube üzerinden istediğiniz videoyu mp3 formatına çevirip indirebiliyorsunuz. Yalnız indirdiğiniz müziğin kalitesi biraz değişiyor.

YouTube mp3 Dönüştürücü

En iyi müzik indirme programı Limewire
Son olarak artık hizmet vermeyen, bence gelmiş geçmiş en iyi müzik programı olan Limewire'ı koymak istedim.İstediğiniz her türlü müziği bulabildiğimiz,kolay,hızlı ve o güzelim limon amblemiyle hatırlarda kalacak program.Hey gidi hey, o kadar sevmemize rağmen zamanında trojen gibi virüslerin, bilgisayarlarımıza kolayca bulaşmasını sağlayan programdı.Pek tekin değildi ama efsaneydi..

eniyimüzikip.jpg

Son düzenleme:

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Programlara link verebilir misin? Kullanıcılara kolaylık olur.

Umurb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Linkleri verdim :D

axen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bear share hala varmı ya :D

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
LimeWire ile neler indirdik neler zamanında sadece müzik olsa iyi , msn kişi listeleri(*.ctt) çok işe yaramıştı zamanında :D

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Bearshare güzeldi.

Frostwire ile imesh niye yok listede? Dışladınız mı?

Reaksiyon puanı
3
Aress. :) yalan yanlış indirirdi müziği :D bundan 6 sene önce felan kullanırdım ne günlerdi bee .d

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
yeşil portakal mı desek limon mu desek LimeWire görünce dünyaları sömürdük be arkadaş :D

wosapps

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar,
Müzik dinleyip indirebileceğimiz bir android uygulamamız var. Uygulamayı incelemiz ve beğenmeniz durumunda indirmeniz için aşağıda google store link'ini paylaşıyorum.
Şarkı Uzayı - Google Play'de Android Uygulamaları
Yorumlarınızı yapmanız durumunda güncelleyerek daha iyi sürümlere geçiş amaçlamaktayız :)
Desteğiniz için şimdiden Teşekkürler :)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bearshare halen indiriliyor mu? Yasaklanmış diye duydum. Bilgisi olan var mı acaba?

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Bearshare cortladı

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Lime Wire ve Bear Share kullandım ama Lime Wire gibisi de yok yani.;)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bearshare cortladı
Cortladı derken. Ben indirmeye çalıştım ama olmuyor. Kötü amaçlı yazılım diye bir şeyler var, niye kötü amaçlı yazılım olsun ki, müzik indirme programı değil mi bu ya?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bearshare programını nasıl indirebilirim bilgisayara yardımcı olabilecek var mı acaba?

sabobey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yıllar önce yeşil limon sevimli ayı ve diğer saydıklarınızı kullandım ancak artık Media Drug var yeni bir program çıkana kadar iyisi bu

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
yıllar önce yeşil limon sevimli ayı ve diğer saydıklarınızı kullandım ancak artık Media Drug var yeni bir program çıkana kadar iyisi bu
Bearshare' a ne oldu anlamıyorum? Hiç bir yerde indiremiyorum bunu nasıl kullanabiliriz acaba?

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Bende onu diyorum neden böyle oldu, şimdi indiremiyoruz programı sıkıntı nerde acaba? İndirmenin bir yolu var mı?
Önüne geçmeye çalışıyor herkes korsan olmaması için mesela bazı arama motorları Torrent'ler için kısıtlama getiriyor.:(

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
:(:(:(
Önüne geçmeye çalışıyor herkes korsan olmaması için mesela bazı arama motorları Torrent'ler için kısıtlama getiriyor.:(
Hiç bir yerde indirilemiyor neden kısıtlama getirildi acaba, müzik indirme yapılıyordu, aynı şekilde Ares' te aynı. :(

tolgatasci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
müzik caddesi uygulamasıda çok güzel play storeden müzik caddesi diye aratabilirsiniz.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
İnternete gir videolara bak orada bir şey bulacağından %100 eminim.:)

Son mesajlar