En iyi İngilizce Eğitim Seti

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

needtheend

Üyecik
kurslarla ingilizce öğrenmeniz imkansız arkadaslar.

kurslar ve kitaptan ingilizce öğrenme olayı dilbilgisi ile başlar ve onunla biter. Böyle ingilizce öğrenilmez.

Öğrenilir diyen arkadaşlar bana hemen küçük ses uyumundan bahsetsinler. Bilen olursa susar otururum..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

dilbilgisi grammar öğrenmek gerek diyenler 10 dk ingilizce konusabiliyorlarmı kesintisiz bir turistle ondan haber versinler. hikayedir gerisi..

mrbaron1957

Üyecik
Ben de ingilizce öğreniyorum ve ilerletiyorum.Bu konuda inanın çok kaynak var ve hepside birbirinden değerli bana sorarsanız ilk önce öyle bir kitap almalısınız ki içinde her şey olsun.Bu konuda en iyi yayın Fono yayınları ben bu kursa gittim ve inanın çok yaraını gördüm.Bunun yanında Eğitim setlerinden Rosetta Stone nin orjinalini aldımve telaffuzu orada ilerlettim.Daha sonrası Tell me more u internetten indirip oradaki diyalogların nasıl olduğunu ve ingilizce kalıpları gördüm.Ayrıca Face2Face çalıştım oradaki dvd lerde her türlü alıştırma varve en sonunda Fono nun ingilizce diploma sınavına girdim ve Türkiye birincisi oldum.Bunu başarabilmeniz için ingilizceye vakit ayırmanız lazım.mail adresim : [email protected] sorularınız olursa cevaplayabilirim.Sağlıcakla kalın

- - - Mesaj Güncellendi - - -

eğer bir insan yazışabiliyorsa ayni zamanda konuşabiliyordur tabii ki bu zamana bağlı En az 3 sene emek vermeniz lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kurs düşünenler british english haricinden diğer kurslara bakabilirsiniz ben gittim hiccc memnun değildim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hangi İngilizce setinin en iyisi olduğu önemli değildir. Zaten yok öyle birşey. Bir yabancı dili öğrenmenin yöntemleri vardır. Aşağı yukarı hepsinde aynıdır. Fakat dikkat edilmesi gerekenler, papağan gibi kelime ezberlemek, gramer çalışmak falan değildir. Kelimeleri cümle içinde öğrenmek gerekir. Bu şekilde bir dili öğrenebilirsiniz ama kalıcı olmaz. Sınavlardan geçmeye yarar. Bir dili bilmek o dilde anlayıp, konuşabilmek demektir. Bence en iyi yöntem önce anlamını gözardı ederek dinlemektir. Algılama düzeyine göre önce yavaş sonra tempolu dinlediğiniz diyaloglarda ne söylendiğini anında anlıyorsanız (Türkçesini değil) öğrenme yolunda ilerliyorsunuz demektir. İngilizceyi ingilizce öğrenmek gerekir. Türkçesini merak ettikçe işin içinden çıkamazsınız. Nasıl olacak derseniz işçi olarak Almanya'ya gidip Almanca'yı öğrenen ilkokul mezunu ve cahil gurbetçiler gibi...

armoniakademi

Üyecik
Englis Plus seti tavsiye edilir. Özellikle 11 cd, listening , speaking ,readin, grammar, vocabulary hepsi var.

Ancak windowsun yeni sürümlerinde çalışma sorunu var. B

Bu sorunu nasıl çözebiliriz ?

marinara82

Üyecik
İngilizce bir bütündür hepsini birlikte öğrenmen gerekiyor mesala telaffuz önemli değil dersen olmuyor..ileride mutlaka ihtiyacın oluyor... sadece dilbilgisi çalışma. Pratik ağırlıklı ve ezber yapmadan İngiliz dilini anlayarak öğrenmeye çalış birde cin Ali tarzı bir kitap alıp okumaya başla çünkü okumadan öğrenmek yakıtsız arabayı çalıştırmak gibidir ve paran varsa Amerika yada İngiltere gibi ülkelere git hem ufkun hemde İngilizce zenginleşsin ve gelişsin. Daha bir çok şey var eklemek istediğim ama zamanım yok. Aşağıdaki eğitim sitelerine bir göz at istersen

engVid · Learn English for Free Amerikan ve İngiliz hocalar eşliğinde dersler
American English Pronunciation İngilizce telaffuz ve kelime dersleri Amerikan
rachelsenglish.com konuşma becerileri Amerikan

Amerikan mı İngiliz mi dersen Amerikan derim çünkü daha kıyak bana sorarsan Amerikan İngilizcesi.

birkanadmin

Üyecik
EN iyi ingilizce eğitim seti yabancı dizi bol bol izle ;) bilmediğin kelimeleri ve phrasal verbleri bul çıkart

faruk34

Üyecik
en iyi ingilizce eğitim seti hangisi bilemem ama size en iyi ingilizce kursunu tavsiye edebilirim arkadaşlar; istanbul lisan merkezi :) sıfır ingilizceyle gittim ve 2aylık bir eğitimle ingilizcemi intermediate-upper arasına getirdim. daha öncede justenglishten eğitim almıştım ama adam akıllı gitmemiştim yani 1-2 kere gitmiştim ve boşu boşuna para verdim ve verdiğim parayıda geride alamadım. :D verdiğim paranın yarsını ilm'ye verdim ve oraya gittim bu kadar paraya nasıl bir eğitim verirler allah bilir diye önyargıyla gitmiştim ama, kursu bitirdikten sonra beni söylediklerime baya bir pişman ettiler diyebilirim. gerçekten çok kaliteli ve iyi bir eğitim kurumu özellikle hocaların ingiliz ve amerikalı olması büyük bir avantaj :)

CommonSense

Üyecik
Sana tavsiye edebileceğim benim de oldukça yabancı dil bilgimi geliştirmeme neden olan eLLC eğitim setleri var. Oldukça faydasını göreceğinden eminim :)

KazimTuruncu

Üyecik
İngilizce eğitim setleriyle tanışmam ilk okul çağımla başladı. Okullardan aldıkları adreslere gidip CD satan abiler gelmişti. Tüm mahalleden sadece biz almıştık. Sonra dersleri izledim baya faydası olmuştu. Daylight eğitim setiydi. Okulda ingilizce'den en yüksek notu ben almıştım:cool: Bu eğitim setlerinin her biri faydalı aslında. Geçenlerde başlangıç seviyesi ingilizcemi daha fazla geliştirmem gerektiğini anladım. Dinleyerek öğrenebileceğim bir şeyler aradım. Bilinç altıma cümleler işlesin istiyordum. Rahat İngilizce eğitim setine rastladım. Fiyatı da benim gibi part time çalışanların alabileceği düzeyde olunca denemek istedim. Faydası oldu mu derseniz iki haftada turistlerle sohbet edebilecek düzeye geldim diyebilirim. Alt yapım vardı zaten, hızlı ilerledim o yüzden. Diğerlerini de sonra deneyeceğim.

dertidolap

Üyecik
Merhaba, Sıfırdan ingilizcesini geliştirmiş biri olarak eLLC English setini tavsiye ederim, anlatım tarzı çok iyi, bilgisayar programı şeklinde, sanal zeka gibi birşey sanırım, sana sürekli sorular soruyor, dersler bu şekilde ilerliyor, özellikle temelden başlayanlar için, içinde çok fazla ders var 200 civarı olması lazım, demosu falanda vardı yanlış hatırlamıyorsam.

kemalthr

Üyecik
Merhaba, Sıfırdan ingilizcesini geliştirmiş biri olarak eLLC English setini tavsiye ederim, anlatım tarzı çok iyi, bilgisayar programı şeklinde, sanal zeka gibi birşey sanırım, sana sürekli sorular soruyor, dersler bu şekilde ilerliyor, özellikle temelden başlayanlar için, içinde çok fazla ders var 200 civarı olması lazım, demosu falanda vardı yanlış hatırlamıyorsam.
bende bu seti almayı düşünüyorum ama tam emin olamadım, siz satın alıp kullandınız mı ? ellc ile rosetta stone arasında gidip geliyorum, öğretme tekniği olarak birbirine çok benziyor, arada çok büyük fiyat farkı var, sizce hangisini neden tercih etmeliyim ?

dertidolap

Üyecik
bende bu seti almayı düşünüyorum ama tam emin olamadım, siz satın alıp kullandınız mı ? ellc ile rosetta stone arasında gidip geliyorum, öğretme tekniği olarak birbirine çok benziyor, arada çok büyük fiyat farkı var, sizce hangisini neden tercih etmeliyim ?
iki sette aşağı yukarı aynı yöntemle öğretiyor, bende ellc, tell me more ve rosetta arasında kalmıştım, fiyat olarak en uygun ellc geldi o yüzden satın aldım, bilgisayar bilgim çok iyi olmamasına rağmen kurulum ve kullanım konusunda da sıkıntı yaşamadım. mobil uygulamasının olmasıda çok büyük bir avantaj fiyat performans açısından baktığımda bana en mantıklı ellc gelmişti.

kemalthr

Üyecik
iki sette aşağı yukarı aynı yöntemle öğretiyor, bende ellc, tell me more ve rosetta arasında kalmıştım, fiyat olarak en uygun ellc geldi o yüzden satın aldım, bilgisayar bilgim çok iyi olmamasına rağmen kurulum ve kullanım konusunda da sıkıntı yaşamadım. mobil uygulamasının olmasıda çok büyük bir avantaj fiyat performans açısından baktığımda bana en mantıklı ellc gelmişti.
geçen hafta eLLC ingilizce eğitim setini aldım, tavsiyen için çok teşekkür ederim dediğin kadar varmış, anlatımı çok çok iyi, ben daha çok android uygulamasını kullanıyorum android uygulamasının dualingo gibi bir tarzı var ama duolingo gibi kısıtlı değil daha çok kelime ve cümle öğretiyor, benim çok işime yarıyor, arkadaşlar pek adı duyulmuş bir set değil ama özellikle kelime öğrenmek isteyenler için kusursuz.

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
geçen hafta eLLC ingilizce eğitim setini aldım, tavsiyen için çok teşekkür ederim dediğin kadar varmış, anlatımı çok çok iyi, ben daha çok android uygulamasını kullanıyorum android uygulamasının dualingo gibi bir tarzı var ama duolingo gibi kısıtlı değil daha çok kelime ve cümle öğretiyor, benim çok işime yarıyor, arkadaşlar pek adı duyulmuş bir set değil ama özellikle kelime öğrenmek isteyenler için kusursuz.
Açıkçası dil öğrenmek için en son ihtiyacınız olacak olan şey sizi kısıtlayacak set gibi bir şey :) Konuşmak ücretsiz, iletişim ücretsiz, google ücretsiz, set girişi yaptırır ve kuralları öğretir ama konuşma dili için yeterli değil.

Mirage28

Editör
Editor
Bence eğitim setiyle uğraşma.Sana tavsiyem ilk başta kelime bilgibi geliştir,çok sayıda kelime ezberle daha sonra gramer öğren ve artık metin çevirilerine geç.Çok işe yarıyor.

umit37

Üyecik
Arkadaşlar bana şuanki en iyi ingilizce eğitim seti nin ismini veririmisiniz videolu ders anlatan olacak aynı daylight ingilizce seti gibi ama daha iyisi...
Ben 2 ay önce araştirma yaparken bu si̇tedeye denk geldi̇m tavsi̇ye olarak power english keli̇me ezberleme seti̇ ve daylight seti̇ aldim ,dayligt güzel anlatim yapmiş gramer olarak güzel bi̇r set ,power english seti̇ tamamen konuşma odakli 10dk i̇çi̇nde cümle kurmaya başlatiyor bi̇rde ani̇masyonlu keli̇me ezberi̇ yaptiriyor güzel olmuş.

Ekli dosyalar

stat counter