En İyi Domain Ve Host Firmaları Hangileri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

alkanmustafa

Asistan
En İyi,Güvenilir,Ucuz Domain ve Hosting Firmalarını Bu Konu Altına Yazar mısınız....

- - - Mesaj Güncellendi - - -

web adam var o nasıl tavsiye eder misiniz?

remaz3442

Asistan
Natro diyebilirim gönül rahatlığıyla. Hem güvenilir hem iyi destek veriyorlar üstelik 7/24 bayramlarda seyranlarda arayadabiliyorsun. Ve öyle diğer firmalar gibi sorun çıkartmıyor Ben aldığım hizmetten memnunum domain ve hostinglerim natroda ;)

rasim2012

Üyecik
İyi ve kaliteli bir hosting firması ile çalışmak istiyorsanız şu siteye bakmanızı tavsiye ediyorum,
en kaliteli hosting firmaları

bahsi geçen sitede en iyi yabancı hosting firmaları, fiyatları ve özellikleri ile ilgili açıklamalar var.

ahmetcim

Üyecik

ottoman

Üyecik
Alan adı için Godaddy iyidir. Yaptığı kampanyalarla, bir alan adını 2-3 TL'ye kayıt edebiliyorsunuz. İkinci sene uzatma için biraz yüksek fiyat istiyorlar. Ama alan adını başka bir firmaya taşıyarak uygun fiyat elde edebilirsiniz.

Yerli firmalardan isimtescil ve İHS tavsiye ederim. Fakat İsimtescil.net'in hosting hizmeti ile birtakım şikayetler mevcut. Ancak alan adı hizmetinde oldukça iyiler.

Hosting konusunda ne desek boş. Böyle konularda genelde insanlar kendi sitelerini yazarlar. Ancak hemen karar vermeyin. Bu konuda Datacenter sahibi olan firmalar başta olmak üzere, kurumsallaşmış ve hakkında çok fazla şikayet konusu açılmamış firmaları tercih edin.

kdrcelep

Üyecik
veridyen

2009 larda php siteler ile başlamıştım bu işlere bir çok yerli ve yabancı firmadan alışveriş yaptım ama son zamanlarda Türk olarak veridyenden memlünüm

stat counter