Dış görünüş olarak bunları yapsam eksiğim kapanır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

pikkup

Üyecik
Abilerim kardeşlerim merhaba benim yaşım 19 saçlarım bayadır dökülüyor sağ ve sol dan açılmaya başladı ve özgüvenim berbat, saçıma çok önem verirdim Bu eksikliği vücut yaparak gidermeyi düşünüyorum hem ne zamandır kafamdaydı, Johannes Bartl'yi bilen var mı o adam idolüm mesela.Sizce vücut yapsam mutlu olur muyum ?

Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...
Saç hakkında öneri vermyin Allah rızası için bu kadar kafayı takan biri dermatologa gitmemiş midir sanıyorsunuz
o zaman bıttım sabununu şiddetle denemeni isterim hala çıkmazsa gel yüzüme tükür diyebilecek kadar da adamım (=
dikkat edilecek tek nokta kafaya o sabun haricinde bir şey kullanmaman

pikkup

Üyecik
o zaman bıttım sabununu şiddetle denemeni isterim hala çıkmazsa gel yüzüme tükür diyebilecek kadar da adamım (=
dikkat edilecek tek nokta kafaya o sabun haricinde bir şey kullanmaman
Hocam daha önce zeytinyağlı sabun falan da denedim emin mısınız işe yaradığına şahit oldunuz mu hiç inanmıyorum artık böyle şeylere ama denemekten zarar gelmez sanırım

pikkup

Üyecik

Claynt

Asistan
Vitaminlerin saç için önemini biliyoruz. Dikkat etmek gerekiyor. Çünkü eksikliği vücutta ters tepkiye yol açabilir.

kmurat

Profesör
Saçı stres döker. Gerginlikten uzak dur. Kafana sıklıkla masaj yap.

biraz pahalı bir sabun kendim 4 haftadır kullanıyorum valla benim önlerde ve arka ortalarda açılmaları %30-40 kapattı bendeki safran renginde bir sabun bu;
http://www.bik.gov.tr/wp-content/uploads/2017/10/bıttım-sabunu.jpg

bıttım sabunu - Google'da Ara

Bıttım sabunu kelliği ve kepeği önlüyor

Dostum hem ucuz hem de gerçek veya markalı bıttım sabunu önerir misin veya sen nereden kaça alıyorsun? Ayrıntı verirsen iyi olur.

Yalnız o videoda ki adam saçını öne indirmiş ondan öyle daha iyi görünüyo gibi geldi
o adamın önceki halini bir bulsam paylaşıcam da bulamadım nette !

---- Mesajlar birleştirildi ----

Dostum hem ucuz hem de gerçek veya markalı bıttım sabunu önerir misin veya sen nereden kaça alıyorsun? Ayrıntı verirsen iyi olur.
ben şu an almanyadayım buraya gelmeden önce istanbulda mısır çarşısından annem aldı bu sabunu 15 mi 20 tl bir şey di

Son düzenleme:
stat counter