Bu sistemle Watch_Dogs oynayabilir miyim?

Bu konuyu okuyanlar

omer_909

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarımın özellikleri ; Win 7 ultimate 64 bit Amd fx (tm)-6300 Six-Core Processor 3.50 ghz 8 gb Ram Ekran kartı Nvıdıa Geforce gtx 550 ti Ultra modda oynarmıyım ?

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Ben watch dogs'u Msi gtx780 lightning ekran kartım ile ilk oynadığım zamanlar da ultra ayarlar da en fazla 20-30 FPS almıştım. Oyunlar da sabit 30 FPS olmazsa ve altına düşerse kasılmalar meydana gelir. Oyunlar da her yerde aynı FPS yi de alamıyorsunuz bazı yerler de mutlaka frame düşüşleri oluyor. Watch dogs ilk çıktığında optimizasyon sorunu vardı ancak daha sonra çıkan ekran kartı sürücüsü ile oyunda ki performans artışı baya yükseldi. O ekran kartı ile ultra ayarlar da oynamanız mümkün değil. medium high arası en fazla 35-40 FPS de oynarsınız.

omer_909

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Peki gta 5 ultra ? pc çıkarsa kaldırırmı tahminizi alayım ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

30-40 fps kasmaz dimi ?

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Nvidia GTX550 Ti ile Watch Dogs, GTA V gibi yeni nesil oyunlarda ultra ayarları unutun.

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Peki gta 5 ultra ? pc çıkarsa kaldırırmı tahminizi alayım ?

30-40 fps kasmaz dimi ?

Medium ayarlar da rahatlıkla oynarsınız. Watch dogs'un grafikleri çok iyi olmamasına rağmen çok yüksek bir sistem istiyor.

omer_909

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Medium iyi grafik gösterirmi ?

kehfest

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bu dandik grafikli oyun böyle sistem istiyor ya ben bunu anlamıyorum. Klasik taktik optimizasyon yapma millete ekran kartı işlemci aldır

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ben watch dogs'u Msi gtx780 lightning ekran kartım ile ilk oynadığım zamanlar da ultra ayarlar da en fazla 20-30 FPS almıştım. Oyunlar da sabit 30 FPS olmazsa ve altına düşerse kasılmalar meydana gelir. Oyunlar da her yerde aynı FPS yi de alamıyorsunuz bazı yerler de mutlaka frame düşüşleri oluyor. Watch dogs ilk çıktığında optimizasyon sorunu vardı ancak daha sonra çıkan ekran kartı sürücüsü ile oyunda ki performans artışı baya yükseldi. O ekran kartı ile ultra ayarlar da oynamanız mümkün değil. medium high arası en fazla 35-40 FPS de oynarsınız.

yaa bu watch dogs harbi optimasyon özürlü yav ben hd6670 ile low a alınca 35 40 fps oluyo ama ultraya alınca 25 lere düşüyo sadece 10 fps :tt1: ama aa yı açınca ölüyo oyun fps 10 15 lere düşüyo harbi optimasyonu rezalet ama ben demiştim yeni bir gta ıv geliyor diye :tt1:

Bu dandik grafikli oyun böyle sistem istiyor ya ben bunu anlamıyorum. Klasik taktik optimizasyon yapma millete ekran kartı işlemci aldır
+1 yalan bee isteseler hd 6670 ile bile ultrada kasmadan oynatırlar ama maksat milletin pc kassın yeni ekran kartı alsınlar ulen bi öğrensek şu optimasyonlar nasıl yapılıyo valla devrim yaratcaz :tt1:

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
yaa bu watch dogs harbi optimasyon özürlü yav ben hd6670 ile low a alınca 35 40 fps oluyo ama ultraya alınca 25 lere düşüyo sadece 10 fps :tt1: ama aa yı açınca ölüyo oyun fps 10 15 lere düşüyo harbi optimasyonu rezalet ama ben demiştim yeni bir gta ıv geliyor diye :tt1:

+1 yalan bee isteseler hd 6670 ile bile ultrada kasmadan oynatırlar ama maksat milletin pc kassın yeni ekran kartı alsınlar ulen bi öğrensek şu optimasyonlar nasıl yapılıyo valla devrim yaratcaz :tt1:

Optimizasyon da GTA IV ile aynı kaderi yaşıyor :) Ubisoft oyun için bir güncelleme yayınlayacak bakalım ne kadar düzeltecekler.

kehfest

Doçent
Reaksiyon puanı
1

6670 ddr3 mü 5 mi ?

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2