Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Tapatalktan forumu açamıyorum benim gibi sıkıntı yasiyan baskasi var mi ve çözüm nedir

Genel olarak iyiler moderatörler bence, hem efendi hemde seviyeli insanlar hepsi, burda olduğum için memnunum bu yüzden.

Ya bi moderatordur aldi basini gittti. Kim bu moderator arladaslar bi selam yazsin gorelim. Her konunun her dalin modu farkli. El sallayiniz lutfen moderatorumuz. Cani yürekten seviyoruZ sizi.

Bazı Forum kategorilerinde yapılan paylaşımlar ve yorumlar bir hayli eskimiş ilgi mi yok, yoksa sadece belli başlı kategorilerde mi katılım sağlanıyor. Yenilik şart gibi böyle bir planı var mı SDN ekibinin.

biliyorum konuyla alakası yok ama sabahtan beri arıyorum yeni konu nerden açılıyor lütfen yardıım

biliyorum konuyla alakası yok ama sabahtan beri arıyorum yeni konu nerden açılıyor lütfen yardıım
Her hangi bir bölüme girdiğin zaman örneğin Yazılım Haberlerine girdin, sol üst tarafta + Yeni Konu Aç diye bişi görüceksin ona tıkla.

yaw burdan nasıl form acıcaz ben daha onu bulamadım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ya burdan nasıl form acıcam :)

Moderatörleri henüz tanımıyorum yeniyim fakat forumdaki son haberler en üste son paylaşılanlar yazılanlar veya okunanlar başlığı altında kısaca gözükmesi hem okuyucu kitlesini artırır hemde aktif cevap olanağı sağlanır bir dost bir öneri diyelim :)

stat counter