Blogger Reklam Gelirim

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

bycida

Üyecik
Merhaba arkadaşlar blogger sitesi açıp kendime bazen özgün bazen yarı özgün makaleler paylaşıyorum adsenseye başvurdum 2 haftada içinde onay verdiler şu an ise 100 tlye yakın param birikti benim sitemde tecrübeli arkadaşlar varsa reklam konumlaması nasıl fikir veren olursa Sitem Bu Androidseruveni

bycida

Üyecik
bu işte sabırlı olmak en önemlisi hocam gerçekten sabırlı olmak o kadar önemli ki anlatamam şimdi ise mobil uygulama yapmayı kafaya koydum java eğitimi alacam inşallah

bu işte sabırlı olmak en önemlisi hocam gerçekten sabırlı olmak o kadar önemli ki anlatamam şimdi ise mobil uygulama yapmayı kafaya koydum java eğitimi alacam inşallah
Android için kotlin daha kolay diyorlar. Ona da bir bakın isterseniz. Apple tarafı uyuzluk abidesi zaten.

ÆSir

"Raporla" Kullanalım, Kullandırtalım.
Yönetici
Moderatör
TBM oranınız nedir? 2 haftada ortalama 150 to ile 100 TL kazancınız varsa 0.66 Kr tbm şu sıralar imkansız gibi? Bgbm sonucu ile yeni bir site bile kurabilirsiniz bu mantık ile.

Son düzenleme:

bycida

Üyecik
TBM oranınız nedir? 2 haftada ortalama 150 to ile 100 TL kazancınız varsa 0.66 Kr tbm şu sıralar imkansız gibi? Bgbm sonucu ile yeni bir site bile kurabilirsiniz bu mantık ile.
Geç cevap için kusura bakmayın hocam sistemin reklamlarını yabancılarda tıklıyor bazen 4 tıka 10 tl verdiği oldu

stat counter