Atatürk Havalimanı kapanacak

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

IThelp

Profesör
Hamdinin gereksiz acıklamaları başına iş acabalir hata acmıştır yakında yolcudur abbas gereken uyarıda almış zaten haberi alırsınız yakında hiç bir zaman seni ilgilendirmiyen işlere burnunu sokamıyacaksın derler eski bir belediye caşılanı getirip büyük bir şirketin başına koyarsan ve gereksiz acıklamalar yaparsan sana sus derler vaden doldu derler:) gerci Temel kotilin başarının arkasına hep sığındı hamdi bey Temel Kotil olmasaydı bu cokdan giderdi herzman gıcını kurtardı hamdi beyin adam AHL yapılacak 4 piste karşı cıktı terminal büyütmesine karşı cıktı ki pis ve terminal yeri müsait olduğuna rahmen ve bu ucak gecikmeleri yaşanmayacaktı karşı cıkmasının sebebide yaptığı bu acıklamayla ortaya cıktı Rant meselesi acaba Tokiden 2 daire bana verirlermi diye.:):)

AjansAD

Üyecik
Atatürk Havalimanı kapandığı zaman 3.Havalimanına ulaşım biraz zor olacak. Gayrettepeye yaklaşık 80km uzaklıkta. Umarım, yeni havalimanı açıldığında biran önce Gayrettepe-3.Havalimanı metro hattını açarlar. Ama mevcut durumda bile Sabiha Gökçen havalimanına bile direk metro ile aktarmasız gidemiyorsunuz. Bu yüzden arasıra çok işim olduğu zaman, havalimanı transferi hizmeti sunan mobil uygulamaları kullanıyorum. Havalimanı transferi sunan Progo Travel Progo kullandım, süper oldu. Kaliteli araba, temiz şoför falan, güvenli. Özellikle, Kadınlar için harika oluyor. Bilmediğiniz bir taksiye binmektense, bu hizmeti kullanmak çok daha ekonomik ve güvenli bence.

stat counter