Asus Zenfone 3 Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Telefonda kamera eskiden iyiyken şimdi odaklama sorunu yaşıyoruz kurcaladım düzeltemedim ne yapmam lazım aynı sorunu yaşayanlar var mı? Birkaç sayfada daha bu sorundan bahsediliyor kronik mi

asus zenfon3 gelen ve giden çağrı ekranı siyah isim ve no gündüz okunmuyor .yardım
Ülkemizde Eylül ekim doneminde satisa çıkması beklenen Asus zenfone 3 meraklıları buradan görüşlerini dile getiriyor.

Detaylı teknik bilgi : Zenfone 3 Özellikleri ve Fiyatı! - ShiftDelete.Net

Gm 5 plus alacaktim sikayetler nedeniyle vazgeçtim bu cihazi bekliyorum ben de.
asus zenfon3 gelen ve giden çağrı ekranı siyah isim ve no gündüz okunmuyor .yardım
Bende zenfone 3 için bekliyorum umarım beklememe değicek

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

---- Mesajlar birleştirildi ----

asus zenfon3 gelen ve giden çağrı ekranı siyah isim ve no gündüz okunmuyor .yardım[/QUO
Kapatıp açın düzeliyor anneminkinde de çağrı gelince isim çıkmıyodu sadece müzik çalıyodu telefonu kapattık açtık düzeldi

Merhaba arkadaşlar bugün itibari ile Asusa olan güvenim yerle bir oldu.

Geçen ay şarjda olmadığı ve sıcak olmadığı halde "şarj esnasında cihaz ısındı" diye uyarı vermeye başladı
cihazı her yeniden başlattığımda yada ara sıra durduk yere uyarı vermeye başlayan Zenfone 3'ümü servise gönderdim.

Yazılım hatasından dolayı servise gönderdiğim ürüne telefonda müşteri hizmetleri yazılım güncellendi diyor.
Ürün elime ulaştığında servis formunda parça değişimi yapıldığı yazıyor.
Servis parça değiştirirken tertemiz çizik bile olmayan cihazıma hasar verip hasarlı şekilde geri gönderiyor.

Cİhazın resmini çekip hemen iade ettim servise. Asus'a resmi gönderip durumu şikayet edip değişim istedim. Tertemiz cihaza delik açmışlar resmen. Bariz belli olan onarım hasarına servis kullanıcı kaynaklı deyip "sözde müşteri memnuniyeti" altında da tekrar parça değiştirip hatasını örtbas etmeye çalışıyor ki zaten parça değiştirmişti.

Resmini çekip Asus'u muhattap bilip durumu şikayet ettiğimde ise karşıma müşterisini koruyan firma değil sadece bilgi aktaran ilgilenmeyen boş bir firma görüyorum. Benim suçum Asusa güvenip Asus almak oldu. Tertemiz koruyarak kullandığım çiziksiz cihazım da değişmeyen parça kalmadı. Arka cam, ne alaka ise naptılarsa onarırken LCD ekran, batarya, şarj soketi vs. hepsi değişti. Bundan sonra Asus almam da aldırmam da lanet olsun böyle firmaya da böyle servise de onarıma da

Ekli dosyalar

stat counter