Zenfone 3 Ne zaman çıkar? Sorumsuz ASUS

wiesn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Zenfone 3 Ne zaman çıkar? Sorumsuz Asus
Eylül sonları Ekim başları olarak çıkma tarihi veren Asus hala çıkartmadı ve gün de vermiyor.
Bu nasıl sorumsuzluktur

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
Asus Büyük Bir Etkinlik Yapacak
Asus Türkiye’ye yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre yeni Zenfone’lar ekim-kasım aylarında Türkiye’de olacak. Büyük bir lansman planlayan Asus, lansmanın hemen ardından büyük zincir mağazalarda cihazı satışa sunacak. Cihazın fiyatı ise lansman sırasında açıklanacak. Fiyat hakkında konuşmaktan kaçınan şirket yetkilileri sadece fiyatın eskisi gibi rekabetçi olacağını söylüyor. Asus’un yeni telefonlarının ülkemize girmesi telefon pazarını büyük ölçüde etkileyebilir zira firma doğru pazarlama hamleleri ve fiyat seçimiyle ülkemizde önemli bir oyuncu olma yolunda ilerliyor.

Kaynak
http://www.cnnturk.com/teknoloji/as...oji/asus-zenfone-3-ne-zaman-turkiyeye-geliyor

wiesn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
@squidword o haberleri biliyorum Eylül - Ekim di Ekim-Kasım olmuş yav.

wiesn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
@squidword kardeş hani haziran ayında Taiwanda lansman oldu ve shift delete röportaj yaptıgında eylül ekim demişti şimdide ekim kasım olmuş onu kastadiyorum

wiesn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ulan 3 aydır cebimde kaldı para. 3 Aydır telefonum olucak diye bekliyordum ilk defa android bi telefon alıyım dedim oh wait demek ten baska birşey olmadı

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
ulan 3 aydır cebimde kaldı para. 3 Aydır telefonum olucak diye bekliyordum ilk defa android bi telefon alıyım dedim oh wait demek ten baska birşey olmadı
Asus bunu alışkanlık haline getirdi. Güncellemeler falan da aynı şekilde ertelemeden iş yapamıyorlar.

wiesn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
@squidword bu arada maximum ne zaman çıkar bu telefon

Ebubekir Demirhan

Profesör
Reaksiyon puanı
222
Ekim-Kasım Aralığında Türkiyede Satışa Sunulacak. (Umut Ediyoruz...)