Arkadaşlar ölmek istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İsyankar97

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Yaşamın benim için bir anlamı yok

Asgari ucretli bir köleyim

Herkese bakıyorum tatildeler,lüks araçlar altinda

benimde otobuslerde canim çıkıyor.

Keşke imanla bir an önce gitsem bu dunyadan

okulda okuyamadın, kapasitesiz malın tekiyim. Benim yaşımdakiler 2 yıllık bolum bitirdi bende hala lise mezunu bir malım.

Zaten kimsemizde yok hayatta tek annem var, babam öldü, akrabalar bize düşman, hepsi hain çıktı.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Oy oy sende bu milletin cebinde elinde avucundakindeki göz oldukça...Azcık şükretsen bir sürü hayırlı kapılar açılacak belki ama bu kafayla çok zor inşallah bir şevkat tokadı yemeden akıllanırsın.

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Bakalım bu popüler arkadaşımız gündemi daha ne kadar meşgul edecek.

Şiir gibi yazmış bu arada belki şair olabilir....
(Asgariden fazla veriyorlar diye duydum)

Reaksiyon puanı
16,118
bu kadar isyan ruh sağlığına zarar benim işim,param,gitar'ım bile yok o kadar ki çok sevdiğim Uzun L&M Red Label bile alıp içemiyorum en son uzun camel almıştım isyan etmiyorum çok şükür yaşıyorum şükret...

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
bu kadar isyan ruh sağlığına zarar benim işim,param,gitar'ım bile yok o kadar ki çok sevdiğim Uzun L&M Red Label bile alıp içemiyorum en son uzun camel almıştım isyan etmiyorum çok şükür yaşıyorum şükret...
İşi ve parayı boşver gitarsız nasıl yaşıyorsun. Bir konu başlığı açıp bunu herkese söylemen gerek....

theterminator92

Doçent
Reaksiyon puanı
252
Git öl o zaman bize ne. Madem yardım istemiyeceksin, neden ilgi çekmeye çalışıyorsun?

Reaksiyon puanı
16,118
24'de belediyenin kursuna kayıt oluca alağını söyleyen kardeşim var...

Son düzenleme:

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Keşke imanla bir an önce gitsem bu dunyadan

Herkese bakıyorum tatildeler,lüks araçlar altinda

Zaten kimsemizde yok hayatta tek annem var,
Ölmeyi dilemekle günaha giriyorsun.
Sağlığın yerinde ise bedensel bir engelin yoksa, buna şükret ve şuan ki halinden memnun olmasan da, iyi kötü çalışma durumun var. Şuna emin ol ki, çok kimseler vardır senin hayatına imrenen.
En azından anneciğin için yaşayacaksın, mücadele edeceksin.

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
Kapasitesiz mal diye bir şey yoktur, çalışmayan tembel insan vardır.
Ağlamayı bırak da hayatını değiştirecek hamleler yap.
Başkalarıyla kendini kıyaslama, daima senden daha iyi biri vardır ve olacaktır.

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Unutma Bir Hedefe Kitlenip O Hedefe Varmak İçin Çabalamazsan O Zaman Malsındır Önüne Basit Hedefler Koy İlk Önce Onları Geçmeye Çalış Sonra Git Gide Zorlaştır. Hayat Bazen İnsanı Sınar Ve Değiştirir Bunu Unutma Herşey Senin Elindedir
Bak Erdal Tosun Ustaya Ne Güzelde Anlatmış

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Zenginlerin çok zengin fakirlerin fasfakir olduğu bir ülkede normal karşılıyorum arkadaşımızı ama ölmek çözüm değil arkadaşlarım gezmede tozmada akraba çocukları bizim hep yurtdışında gitmedikleri ülke kalmadı instagram'dan bol bol paylaşım yapıyorlar dışarı çıkıyorsun zengin kıroların altında en lüks range rover'lar mercedes'ler ben bi yere bile dışarı bile çıktığımda para hesabı yapmak zorunda kalıyorum tek lüksüm bu zamanda bir arabamın oluşu ve evim var Allah'a şükrediyoruz sen de şükret haram yemeden kendini çalışmaya ada orta direk olarak hepimiz zenginlerin ve sistemin kölesiyiz buna alışman lazım bu yıllardır böyle
Kapasitesiz mal diye bir şey yok çok üniversiteli gördük daha Çin Seddi'nin Çinde olduğunu bilmeyen insanları oku kendini geliştir gerisi gelir ölüm acizlerin işidir cuma'ya git namaz kıl mümkün olduğunca birikim yap gerisi kendiliğinden gelir

Reaksiyon puanı
10,324
Normal yoldan ölmek senin elinde değil, o ecel gününü yazan Allaha ait. Sen tercih ederek ölmek istersen o zaman da ebedi cehenneme hazır ol. Çünkü Allahın emanetine hıyanet ettiğin için. İyisi kafanı kaldır, etrafına şööle bi bak, çalışmadan, didinmeden, gayret etmeden Allahın hiç kimseye zırnık bişey vermediğini göreceksin. Asgari ücreti beğenmiyorsun, daha fazlası için çalışmıyorsun. Sonra da çalışıp o imkanları elde edenlere düşman oluyorsun. Bu muammayı ancak seni tanıdığını zannettiğim Konfik çözebilir ancak! :D

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Bi fakir sensin sanki şükret beterin beteri var

Reaksiyon puanı
16,118
bigitar al saçma sapan aşk şarkıları yap yada direkt Koray Avcı kim? öğren rol modeli yap...

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bende istiyorum ama olmuyor daha sürünecek günlerimiz var sanırım.

İsyankar97

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Ali ağaoglu filan ne kadar zenginler geçen ogluna 500 bin euroya jip almış, benim niye böyle hayatım yokki :(

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Ben de bir süredir dolmuşa biniyorum. Yeni insanlarla tanışabilmek için çok uygun bir ortam. İteliyorsun, kakalıyorsun, sonra özür diliyorsun ve bir soluk sonra da muhabbet başlıyor. Tabii çok çekingen değilsen.. Hayat parayla değil, inanlarla güzel.

Tabii bir de o meşhur hayat akadaşı var. Bakarsın ona da rastlarsın. Eminim benimki bir pastanede karşıma çıkacak. Geçen ay hayatımın güzelini dolmuşta görmüştüm. Ama bana ancak annesi uyardı yaş farkı nedeniyle.

Beni en mutlu eden şeylerden birisi, yeni ve değişik bir tatlı türü keşif etmek ve tatmak.

Geçen hafta pastenenin tekinde kasiyer bayan bana adım ile hitab etmişti ve içim ürperdi. Neden bilmiyorum. Artık o pastaneye gitmekten çekiniyorum. Belki de hür yaşamaya fazla alıştım. Günün birinde gökten kafama bir çuval para düşse bile, ben böyle yaşamaya alışığım. Alırım bir kinci el araba ve karadenizin görmediğim yerlerini gezerim.. Güneyde uzun süre kalmıştım.

Sen de gerçekleşmesi mümkün hayaller kur ve bir hedefin olsun.

Son düzenleme:

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Ben de bir süredir dolmuşa biniyorum. Yeni insanlarla tanışabilmek için çok uygun bir ortam. İteliyorsun, kakalıyorsun, sonra özür diliyorsun ve bir soluk sonra da muhabbet başlıyor. Tabii çok çekingen değilsen.. Hayat parayla değil, inanlarla güzel.

Tabii bir de o meşhur hayat akadaşı var. Bakarsın ona da rastlarsın. Eminim benimki bir pastanede karşıma çıkacak. Geçen ay hayatımın güzelini dolmuşta görmüştüm. Ama bana ancak annesi uyardı yaş farkı nedeniyle.

Beni en mutlu eden şeylerden birisi, yeni ve değişik bir tatlı türü keşif etmek ve tatmak.

Geçen hafta pastenenin tekinde kasiyer bayan bana adım ile hitab etmişti ve içim ürperdi. Neden bilmiyorum. Artık o pastaneye gitmekten çekiniyorum. Belki de hür yaşamaya fazla alıştım. Günün birinde gökten kafama bir çuval para düşse bile, ben böyle yaşamaya alışığım. Alırım bir kinci el araba ve karadenizin görmediğim yerlerini gezerim.. Güneyde uzun süre kalmıştım.

Sen de gerçekleşmesi mümkün hayaller kur ve bir hedefin olsun.
Kesinlikle benim öyle bayağı arkadaşım oldu.Yukarıda hep birileri var diye üzülme.Her şey para değil çünkü herkes aynı yaratıldı

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
İsyankar işin gücün yok mu senin :) para kazanmak için ne yaptın da para kazanamadın? Pc başında saçma sapan fikirlere kapılacağına üret bir şeyler için çabala ve kendini geliştir. Armut ağzıma düşsün yok öyle bir dünya..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar