Apple'dan telefonlara zam.

┼×u anda konuyu okuyanlar (├ťyeler: 1, Ziyaret├ži & Botlar: 1)

Tttunahan

Profes├Âr
Kat─▒l─▒m
23 A─ču 2016
Be─čeniler
838
Puanlar─▒
113
Kat─▒l─▒m
2 Tem 2017
Be─čeniler
2,329
Puanlar─▒
113
S9 tabi bi zahmet yakissinEyp─▒l─▒ b─▒rakt─▒m art─▒k sazan av─▒ yaps─▒n o eyp─▒l
Yahu bu kadar g├Âmmryin ┼ču telefonu :D Neden ilk olanlara bu kadar kar┼č─▒ ├ž─▒k─▒l─▒yor anlam─▒yorum. Apple zarar etmemek i├žin ├Ânceden ├Ânlenini ald─▒.
Bana g├Âre ┼ču an en g├╝venli i┼čletim sistemi iOS'tur, ayr─▒ca s─▒rf 2. eli y├╝ksek oldu─ču i├žin bile al─▒nabilir.

Kat─▒l─▒m
13 Eyl 2017
Be─čeniler
108
Puanlar─▒
43
Valla tebrik ederim ilk defa Apple kullan─▒p apple hakk─▒nda b├Âyle ┼čeyler s├Âyleyen birine denk geldim­čśé­čĹŹ­čĹĆ.
Fiyatlarina gore artisi yok zaten pismanliklarim vardi bu zammi gordukten sonra da anladim ki en iyisi android

Tttunahan

Profes├Âr
Kat─▒l─▒m
23 A─ču 2016
Be─čeniler
838
Puanlar─▒
113
Yahu bu kadar g├Âmmryin ┼ču telefonu :D Neden ilk olanlara bu kadar kar┼č─▒ ├ž─▒k─▒l─▒yor anlam─▒yorum. Apple zarar etmemek i├žin ├Ânceden ├Ânlenini ald─▒.
Bana g├Âre ┼ču an en g├╝venli i┼čletim sistemi iOS'tur, ayr─▒ca s─▒rf 2. eli y├╝ksek oldu─ču i├žin bile al─▒nabilir.
Hocam kafana g├╝ne┼č ge├žti galiba 7500 tl den bahsediyoruz 6000 6500 de─čil yani yedibinbe┼čy├╝z­čĹÄ­čĹÄben sendede hafif apple fanboylu─ču sezdim ├ž├╝nk├╝ normal biri 7500 tl yi g├Ârmezden gelmez­čśÇ­čśÇ

Kat─▒l─▒m
13 Eyl 2017
Be─čeniler
108
Puanlar─▒
43
Evet g├╝venli ama ben androide de virus bulastirmadan kulland─▒─č─▒m i├žin bana bir faydasi olmadi

Inan Yetmen

Profes├Âr
Kat─▒l─▒m
4 ┼×ub 2018
Be─čeniler
533
Puanlar─▒
113
G├╝venlik ├Ânemli, eskiden laptop ├ž├Âkertmi┼čli─čim bile var :D eski telefonuma da vir├╝s girmi┼čti.
2. El p┼čyasas─▒n iyili─či de yeni telefon alca─č─▒mda bunu sat─▒yorum ek bir para geliyo

themorgan

├ťyecik
Kat─▒l─▒m
1 Kas 2017
Be─čeniler
12
Puanlar─▒
8
Hocam kafana g├╝ne┼č ge├žti galiba 7500 tl den bahsediyoruz 6000 6500 de─čil yani yedibinbe┼čy├╝z­čĹÄ­čĹÄben sendede hafif apple fanboylu─ču sezdim ├ž├╝nk├╝ normal biri 7500 tl yi g├Ârmezden gelmez­čśÇ­čśÇ
Valla bizim millet bunada al─▒┼č─▒r baksana sen "6000-6500 de─čil 7500 den bahsediyoruz" demi┼čsin ├Ânceden o paray─▒ vermekte pek mant─▒kl─▒ de─čildi tamam ios felan ama biyere kadar.

GalaxySIII

├ťyecik
Kat─▒l─▒m
12 Eki 2017
Be─čeniler
2
Puanlar─▒
3
Yok hocam bak g├Âr 8.5 tl ye iphone x alanlar olacak buraya yaz─▒yorum adamlar telefon de─čil marka sat─▒yo resmen ┼čuan normal 1000 1500 tl lik bi telefonun arkas─▒na apple logosu koysan fiyat─▒na 4000 5000 desen yine alacak insanlar var
Yahu sanane be karde┼čim sanane? Alan fiyat─▒ndan mi al─▒yor san─▒yorsun?
Stabilite, Kolay Aray├╝z Vs. ├ľzelliklerinden al─▒yor iPhone alan adam sizin gibi donan─▒m ├Âzelliklerine bakarak almaz iOS Oldu─ču I├žin Al─▒r Zaman─▒nda android yerlerde s├╝r├╝n├╝rken Apple At Kosturuyordu ne ├žabuk unuttunuz o g├╝nleri..!

Kat─▒l─▒m
2 Tem 2017
Be─čeniler
2,329
Puanlar─▒
113
Hocam kafana g├╝ne┼č ge├žti galiba 7500 tl den bahsediyoruz 6000 6500 de─čil yani yedibinbe┼čy├╝zben sendede hafif apple fanboylu─ču sezdim ├ž├╝nk├╝ normal biri 7500 tl yi g├Ârmezden gelmez
Sadece apple.com'da o kadar pahal─▒. Ayr─▒ca genel iphonelar i├žin ├Âyle dedim. Ve herkese fanboy demeyi borakmal─▒s─▒n. Biri sana somsong fonboy dese ho┼čuna gider mi? ─░os kapal─▒ kaynak kodlu, androidlerde vir├╝s kolay bula┼č─▒r ama iosta ├Âylr de─čil.
Ayr─▒ca sen istiyorsun ki applea hep k├Ât├╝ diyelim. Apple iyi denilince fanboy mu olunuyor? G├╝ne┼č ge├žmi┼č demek. Gece g├╝ne┼č he. Anlad─▒m. :D

Kat─▒l─▒m
13 Eyl 2017
Be─čeniler
108
Puanlar─▒
43
Stabilite, Kolay Aray├╝z Vs. ├ľzelliklerinden al─▒yor iPhone alan adam sizin gibi donan─▒m ├Âzelliklerine bakarak almaz iOS Oldu─ču I├žin Al─▒r Zaman─▒nda android yerlerde s├╝r├╝n├╝rken Apple At Kosturuyordu ne ├žabuk unuttunuz o g├╝nleri..!
Ama eskidendi o ┼čimdikiler appledan hizli uygulama a├ž─▒l─▒┼č testlerinde , bataryalar─▒ daha iyi.Stabilitesi bats─▒n 7500 tl verdikten sonra yemi┼čim stabilitesini.

Kat─▒l─▒m
2 Tem 2017
Be─čeniler
2,329
Puanlar─▒
113
Ama eskidendi o ┼čimdikiler appledan hizli uygulama a├ž─▒l─▒┼č testlerinde , bataryalar─▒ daha iyi.Stabilitesi bats─▒n 7500 tl verdikten sonra yemi┼čim stabilitesini.
G├╝venlik i├žin bile al─▒n─▒r. Samsung zamn yaparsa sizi de g├Ârece─čiz

Kat─▒l─▒m
13 Eyl 2017
Be─čeniler
108
Puanlar─▒
43
G├╝venlik i├žin bile al─▒n─▒r. Samsung zamn yaparsa sizi de g├Ârece─čiz
Ben iphone kullan─▒yorum ama bu zamm─▒ ├žok yapmasina elestirim X e maks 700 800 zam 8 8 plusa 400 500 7 7plus 6s 6s plus Se ye de 300 400 zam yapsa kasasindan bir ┼čey eksilmezdi yani, zammi yavas yavas yapmak laz─▒m

GalaxySIII

├ťyecik
Kat─▒l─▒m
12 Eki 2017
Be─čeniler
2
Puanlar─▒
3
illa gidip iPhone X almak zorunda De─čilsin!
Istedigi kadar a├ž─▒l─▒┼č testlerinde iyi olsun Bir s├╝re sonra yine yine ve yine KASMAYA BA┼×LAYACAK
Suan android telefon denince S9 ve S9+ akla geliyor eski android cihazlar─▒ hat─▒rlayan bile yok
Suan da bak bakalim S3 ve S4 ne halde birde iPhone 5 ve iPhone 5s e bak farklar─▒n g├Âr├╝rs├╝n
Kendim bizzat S3 kullan─▒yorum atmadigim rom kalmad─▒ telefona ama yine yava┼č yine yava┼č ┼čimdi donan─▒m─▒ eskidi ve oldu o cihaz art─▒k diyeceksiniz biliyorum
Ama zaman─▒nda bu cihazlar─▒ amiral gemisi diye G├Â─če ├ž─▒kartan ben de─čildim ve ke┼čke Hi├ž bula┼čmasaydim diyorum androide

Kat─▒l─▒m
13 Eyl 2017
Be─čeniler
108
Puanlar─▒
43
Biz de Apple─▒ severdik ama fiyat politikalar─▒ y├╝z├╝nden sevmiyoruz, iyi telefonlar ama a┼č─▒r─▒ pahal─▒lar ┼čimdi soruyorum size iphone 6s e 3300 7 ye 4100 verir misiniz kaan bey ? Al─▒n─▒r diyorsunuz ya hani merak ettim..

GalaxySIII

├ťyecik
Kat─▒l─▒m
12 Eki 2017
Be─čeniler
2
Puanlar─▒
3
Biz de Apple─▒ severdik ama fiyat politikalar─▒ y├╝z├╝nden sevmiyoruz, iyi telefonlar ama a┼č─▒r─▒ pahal─▒lar ┼čimdi soruyorum size iphone 6s e 3300 7 ye 4100 verir misiniz kaan bey ? Al─▒n─▒r diyorsunuz ya hani merak ettim..
Kaan Beyi bilmem ama ben Imkanim olsa Sonuna Kadar Kuru┼čuna kadar veririm Hak Ediyor ├ç├╝nk├╝ S─▒rf iOS Oldu─ču i├žin hakediyor elma logosu falan i├žin de─čil..

Kat─▒l─▒m
13 Eyl 2017
Be─čeniler
108
Puanlar─▒
43
illa gidip iPhone X almak zorunda De─čilsin!
Istedigi kadar a├ž─▒l─▒┼č testlerinde iyi olsun Bir s├╝re sonra yine yine ve yine KASMAYA BA┼×LAYACAK
Suan android telefon denince S9 ve S9+ akla geliyor eski android cihazlar─▒ hat─▒rlayan bile yok
Suan da bak bakalim S3 ve S4 ne halde birde iPhone 5 ve iPhone 5s e bak farklar─▒n g├Âr├╝rs├╝n
Kendim bizzat S3 kullan─▒yorum atmadigim rom kalmad─▒ telefona ama yine yava┼č yine yava┼č ┼čimdi donan─▒m─▒ eskidi ve oldu o cihaz art─▒k diyeceksiniz biliyorum
Ama zaman─▒nda bu cihazlar─▒ amiral gemisi diye G├Â─če ├ž─▒kartan ben de─čildim ve ke┼čke Hi├ž bulu┼čmasaydim diyorum androide
Apple hi├ž yava┼člam─▒yor sanki hep ilk ald─▒─č─▒n─▒z gibi kal─▒yor 5 ler 5s ler bile art─▒k s4 ler ve s5 lerle nerdeyse ayn─▒ h─▒zdad─▒r emin olun.

GalaxySIII

├ťyecik
Kat─▒l─▒m
12 Eki 2017
Be─čeniler
2
Puanlar─▒
3
Apple hi├ž yava┼člam─▒yor sanki hep ilk ald─▒─č─▒n─▒z gibi kal─▒yor 5 ler 5s ler bile art─▒k s4 ler ve s5 lerle nerdeyse ayn─▒ h─▒zdad─▒r emin olun.
Senin suan Dedi─čin imkans─▒z gibi bir ┼čey ayn─▒ h─▒zda olmasi M├╝mk├╝n de─čil bizzat arkadasin iPhone 5 ini kulland─▒m Vallahi T─▒k─▒r t─▒k─▒r ├žal─▒┼č─▒yordu cihaz ufac─▒k bir kasma dahi g├Ârmedim 16 gb di cihaz yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam..
Birde S3 e bak yerlerde s├╝r├╝nuyor suan yemin ediyorum ┼ču yaz─▒y─▒ yazarken klavye ├Âyle bir kas─▒yor ki anlatamam...

Kat─▒l─▒m
2 Tem 2017
Be─čeniler
2,329
Puanlar─▒
113
┼×u anl─▒k d├Ânemde al─▒nmaz. Ucuz satan siteler var hala, bunu da g├Âz ├Ân├╝nde bulundurmak laz─▒m. Bey demeyin kendimi de─či┼čik hissettim.

Kat─▒l─▒m
2 Tem 2017
Be─čeniler
2,329
Puanlar─▒
113
Senin suan Dedi─čin imkans─▒z gibi bir ┼čey ayn─▒ h─▒zda olmasi M├╝mk├╝n de─čil bizzat arkadasin iPhone 5 ini kulland─▒m Vallahi T─▒k─▒r t─▒k─▒r ├žal─▒┼č─▒yordu cihaz ufac─▒k bir kasma dahi g├Ârmedim 16 gb di cihaz yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam..
Birde S3 e bak yerlerde s├╝r├╝nuyor suan yemin ediyorum ┼ču yaz─▒y─▒ yazarken klavye ├Âyle bir kas─▒yor ki anlatamam...
Annem s3mini kullan─▒yor i┼čini g├Âr├╝yor , rom root vs. Hi├žbir ┼čey yapmad─▒m.

stat counter