Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Frosa

Dwayne Rock Johnson

BJKolik

Profesör
iphone 7 128 gb cihazım var 11.2.2 güncellemesinden sonra sarjım sanki biraz daha hızlı gitmeye başladı. Sizce normal mi ?
6S plus kullanıyorum. 11.2.2 sürümünde ve önceki sürümlerden süre gelen şarj sıkıntısı var. 11.2.2' de bariz idi. Şu an 11.2.5 sürümü yayınlandı onu kullanıyorum yine aynı. Değişen bir şey yok.

6S plus kullanıyorum. 11.2.2 sürümünde ve önceki sürümlerden süre gelen şarj sıkıntısı var. 11.2.2' de bariz idi. Şu an 11.2.5 sürümü yayınlandı onu kullanıyorum yine aynı. Değişen bir şey yok.
Bence iOS11 ile batarya sorununu hala çözemediler iOS10’a yaklaşamaz bile. Çözdük falan diyorlar bence hala uğraşıyorlar.

---- Mesajlar birleştirildi ----

arkadaşlar bende iphone 6s plus var ve sarjı çok çabuk bitiyor ne yapmalıyım orjinal batarya mı alıyım
Merhabalar,
bataryası orijinal değil mi?
Batarya orjinal değilse o bataryadan bir şey bekleme. Ama herhalde arkadaş bataryayı değiştirip orjinalini mi taktırayım diyor.

Son düzenleme:

T432

Üyecik
Bana bu akşam üstü Telugu dilinde bir kod WhatsApp'tan mesaj olarak geldi telefon kendini kapattı ve açılma ekranında kalmış durumda. Ne yapabilirim?

Yeni gelen 11.2.6 ile sorun çözülmüş durumda , sınıfta herkes birbirine kod atmaya başlamıştı iyi oldu

İyi günler kolay gelsin. iPhone 5s telefonum var ios 11 sürümünde benim elimde ios 10.3.3 ipsw dosyası var telefonumu şuan ios 10.3.3 sürümüne geri döndermem mümkün mü acaba şimdiden teşekkürler.

İyi günler kolay gelsin. iPhone 5s telefonum var ios 11 sürümünde benim elimde ios 10.3.3 ipsw dosyası var telefonumu şuan ios 10.3.3 sürümüne geri döndermem mümkün mü acaba şimdiden teşekkürler.
Onun imzaları çoktan kapandı. ipsw.me sitesine girersen telefonunun en eski hangi sürümü alabildiğini görürsün.

iphone 7 ios 11.2.6 kullanmaktayım. Sessiz moda aldım telefonu arama geldiğinde telefon gürültüsü etkin modunda aramayı tam açtığımda kameranın yanındaki yerden çok ufak ses geliyo anlık birşey bu. Acaba normal birşey mi bu ?? kulağımı koyup açtığımda duyabiliyorum. Gürültüyü gider modunu kapattığımda ses gelmiyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

iphone 7 ios 11.2.6 kullanmaktayım. Sessiz moda aldım telefonu arama geldiğinde telefon gürültüsü etkin modunda aramayı tam açtığımda kameranın yanındaki yerden çok ufak ses geliyo anlık birşey bu. Acaba normal birşey mi bu ?? kulağımı koyup açtığımda duyabiliyorum. Gürültüyü gider modunu kapattığımda ses gelmiyor.
Arkadaşlar sorun galiba zil sesi müziğini açtığımda bitme sesi geliyor herhalde

Son düzenleme:
iPhone 8 plus cihazım YouTube da video izlerken uygulamayı arka plana atıp tekrar YouTube uygulamasında videoyu oynattığını zaman donuyor günde 1 sefer oluyo ancak yan düğmeden kapattıktan 10 saniye sonra telefon kendine geliyo neden olabilir